Bullet♥︎ (Joshua Van Laningham)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
pawlik
Posty: 26
Rejestracja: 20 kwie 2015, 15:54
Been thanked: 2 times

Re: Bullet♥︎ (Joshua Van Laningham)

Post autor: pawlik »

Plastikowe kapsułki na monety z alli też robią robotę ;)
Awatar użytkownika
Velsu
Posty: 164
Rejestracja: 19 kwie 2023, 18:29
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 39 times
Been thanked: 4 times

Re: Bullet♥︎ (Joshua Van Laningham)

Post autor: Velsu »

Ja zamówiłem wszystko jako add-on na KS nowego dodatku i teraz boli mnie niemiłosiernie jak widze ile przepłaciłem (i że nadal nie wysłali xd)
manicminer
Posty: 856
Rejestracja: 07 wrz 2019, 15:00
Has thanked: 79 times
Been thanked: 114 times

Re: Bullet♥︎ (Joshua Van Laningham)

Post autor: manicminer »

cactusse pisze: 21 maja 2024, 15:25 Dla lubiących Bulleta, w Planszostrefie i Planszomanii można zamówić drewniane pociski za relatywnie newygórowaną cenę.
Dzięki, wg BGG ten nowy mini dodatek też jest ok, a na drewniane pociski czekałem od dłuzszego czasu, brać po podobno dają radę.
feniks_ciapek
Posty: 2301
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1608 times
Been thanked: 936 times

Re: Bullet♥︎ (Joshua Van Laningham)

Post autor: feniks_ciapek »

Grałem z drewnianymi tokenami i z papierowymi i stanowczo polecam drewno :) Papier się potrafi czasem kleić, trudniej się odlicza i ogólnie różnica między nimi jest warta ceny - o ile ktoś lubi tę grę.

Mi bardzo siadło, ale moja połówka niestety nie polubiła, powiedziała że jej zbyt przypomina Tash-Kalar. I wtedy zrozumiałem, dlaczego mi się tak spodobało :D
ODPOWIEDZ