(Warszawa) Poniedziałkowe granie - Miejsce Chwila

... czyli zloty miłośników planszówek! Tu możesz także umawiać się na granie w Twoim mieście.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Dzięki za wczorajsze rozgrywki.

Lewis&Clark z siepu. Coraz bardziej czuję tę grę (powinienem po 11 rozgrywkach ;) ). Siepu wygrał wyścig z lekką przewagą.

Rodzynkiem (socjologicznym) był dla mnie Vendors. To niesamowite jak przy tej grze wymiękają najwięksi wymiatacze :D
Gra udowadnia, że nie powstała bez przyczyny. Powstała żeby promować ideę zwinnego (agile) dostawcy. Powstała aby udowodnić żeby 'agile' jest najlepszy, bo ludzie nie zdają sobie z tego sprawy.
I faktycznie - stereotypy tkwią w głowach ludzi. Tłumacząc przepisy wskazywałem i mocno podkreślałem liczne zalety pozyskiwania kart takiego dostawcy. Wydawało się że weterańscy gamerzy wykorzystają tę wiedzę.
Ależ skąd - podczas gdy ja licytowałem z powodzeniem te karty, wszyscy inni - jak rasowi konerwatywni dyrektorzy IT - ignorowali je zaciekle walcząc o tradycyjnych dostawców kuszących swoimi mirażami tryliona obietnic. Tylko - jeden jedyny - raz ktoś (konkretnie Piotrek) zechciał łaskawie pochylić się nad kartą zwinnego dostawcy.
I oczywiście później - jak u rasowych konserwatywnych dyrektorów IT - podniosły się głosy że 'się nie dało', że 'się nie miało kontroli', że 'się nie dostawało tego co się chciało'. Ale oczywiście nikt nie dała maxa w dwóch pierwszych turach gry, rzadkie było zagrywanie pozyskanych silnych kart w celu licytowania (żeby dostać więcej za swoją inwestycję), nikt nie schylał się po darmowe 'zwinne' karty (darmowe bo gdyby choć jedna osoba tam poszła z siłą 1, to by miała szansę te karty zdobyć). Dyrektorowie 'niedasię' siedzieli w swoich skórzanych fotelach, dymiąc cygara i popijając whisky i mówili swoim pracownikom: 'nie wychylaj się, nie angażuj, nie dawaj z siebie maksa, bo będziemy mieli tylko same problemy techniczne, po co nam to?'. A potem przed radami nadzorczymi z dumą chwalil się: 'u nas to ci panie problemów technicznych mało w porównaniu z konkurencją'. A rada nadzorcza wykopywała ich na zbity pysk ze słowami 'mało problemów, to fakt ale i klientów 3x mniej niż u konkurencji - u nas marne 18-22tys. a takiego nowoczesnego przebojowego dyrektora telecomu z licznymi problemami technicznymi to 62 tys...'. Wściekli dyrektorzy 'niedasię' wychodzili z sali konferencyjnej i zatrudnali się w innej firmie.

W 3 rozgrywkach 3 razy byłem świadkiem _identycznej_ strategii zachowawczej i zawsze kończyło się to wielką awanturą przed radą nadzorczą. Ale spokojnie - rotacja musi trwać, przyjdą nowi dyrektorzy i cykl się powtórzy :lol:

A dyrektor telecomu już 3 kadencje na tym samym stanowisku :lol:
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
sillue
Posty: 468
Rejestracja: 18 kwie 2012, 14:23
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: sillue »

jax pisze:(...) Ale spokojnie - rotacja musi trwać, przyjdą nowi dyrektorzy i cykl się powtórzy (...)
mówiłeś coś Jacku o niejasnych metaforach? :mrgreen:

bierzesz pod uwagę, że Vendors to nawet niegłupia gra, tylko Ty nie potrafisz jej sprzedać...?

dwuznaczność zamierzona :P
Awatar użytkownika
siepu
Posty: 1198
Rejestracja: 14 gru 2007, 22:10
Lokalizacja: Olecko / Warszawa
Has thanked: 266 times
Been thanked: 296 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: siepu »

Z telefonu wiec krótko kiedy wszyscy dajemy maksa znowu lokuje kto ma karty a kto nie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

sillue pisze:
jax pisze:(...) Ale spokojnie - rotacja musi trwać, przyjdą nowi dyrektorzy i cykl się powtórzy (...)
mówiłeś coś Jacku o niejasnych metaforach? :mrgreen:
Łopatologicznie: zagrają nowi gracze i znów powiedzą 'niedasię'.
sillue pisze:bierzesz pod uwagę, że Vendors to nawet niegłupia gra, tylko Ty nie potrafisz jej sprzedać...?

dwuznaczność zamierzona :P
I chyba faktycznie sprzedam w cholerę, bo po prostu nie da się w nią grać z 'prosami'. To jak przepuszczenie ich przez wyżymaczkę i zrobienie wody z mózgu, po którym siedzą z kwaśną miną. A gra jest do grania a nie do eksperymentów socjologicznych.

@siepu - czy ktoś mówi 'zawsze idź na maksa'? Między tym stwierdzeniem a postawą 'nigdy nie idę na maksa' jest jeszcze morze możliwości :)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Alan
Posty: 29
Rejestracja: 30 lip 2012, 17:46

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Alan »

Również dzięki za gry :)
Roll jakoś przemawia do mnie bardziej niż Race, choćby dlatego że możesz nieco bardziej kontrolować losowość. Tzn. to że kafelki są dwustronne, możliwość odrzucania starych kafelków które nam nie pasują żeby dobrać tyle samo nowych(!) i cały dice-management do mnie przemawia, a w Race czasem szczęśliwie dobrany 6-punktowy develop przesądzał o rozgrywce, już nie mówiąc o niezbalansowanej rozgrywce na 2 osoby gdzie dużo bardziej opłacało się tłuc konsumpcjo-produkcję niż np. podbijać militarnie właśnie przez losowość. W Roll'u na 2 partie chyba tylko ja raz wystawiłem 6-punktowy develop, w sumie dużo trudniej się je tu wystawia. Myślę też że odejście od koncepcji światów militarnych i niemiliarnych oraz światów z surowcami na starcie i produkcyjnymi wyszło na plus, bo uczyniło grę bardziej elastyczną.
Z kolei w Agricoli jak zwykle największym dylematem było czy wykonać ruch który bardzo zaszkodzi komuś innemu ale mi mało pomoże, czy iść w to co mi najbardziej potrzebne :P
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Cin »

W Roll nie grałem, ale...
Alan pisze:w Race czasem szczęśliwie dobrany 6-punktowy develop przesądzał o rozgrywce
Jak w każdej karciance - rzeczywiście "czasem" szczęśliwy dociąg pomaga. Trudno robić z tego zarzut.
Alan pisze:już nie mówiąc o niezbalansowanej rozgrywce na 2 osoby gdzie dużo bardziej opłacało się tłuc konsumpcjo-produkcję niż np. podbijać militarnie właśnie przez losowość
A to wszystko po prostu nieprawda :)
Awatar użytkownika
GrzeL
Administrator
Posty: 1140
Rejestracja: 24 paź 2011, 15:13
Lokalizacja: okolica Warszawy
Has thanked: 9 times
Been thanked: 57 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: GrzeL »

Lothrain pisze:Dzięki za wczorajsze partie. Przyzwyczaiłem się co prawda, że na stół trafiają zazwyczaj tytuły, które widzę po raz pierwszy, bo tu pogoń za nowościami, a tymczasem... łup! ...padło na Agricolę, która sprzedałem w diabły kilka miesięcy temu :D
5-osobowa partia z Alanem, GrzeLem, piotrsmu i sillue musiała być zacięta. GrzeL tak się nastawił na blokowanie Piotrka, że mogłem chyłkiem sięgnąć po zwycięstwo. Co utwierdziło mnie w przekonaniu, że słusznie zrobiłem pozbywając się tego tytułu, bo znam go trochę za dobrze, jak na warunki domowe.
Akurat wiosną i latem gra się stosunkowo więcej w gry starsze, bo nowości zostały już ograne, a wysyp nowości zacznie się dopiero z końcem lata.
Dementuje pogłoski o specjalnym blokowaniu przeze mnie Piotrka, chyba że robiłem to całkowicie odruchowo. Z uwagi na pozycję przy stole, to raczej on mógł mnie blokować, co też robił. Chyłkiem to mi podebrałeś Studnię, a potem pozwolono ci się przebudować.

W Rolla chętnie zagram jaszcze kilka razy.
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: staszek »

Dziękuję Andreusowi i Sebastianowi za dwie 3 osobowe partie w dwie dobre gry
To rzadko się zdarzało graczom jak czytam w ten poniedziałek :)
Global Mogul-chyba lepszy w 4 osoby- nie było w naszej grze dostawiania kolejnych kostek do poszczególnych regionów ponad te które są wstawiane na poszczególne " fabryki" - co spowodowało mniejszą walkę o przewagi.
Sebastian strasznie nas stłukł.Początkowo miałem jeden punkt przewagi nad Andrzejem-okazało się ,że nie doliczył sobie 1 pkt. za obecność gdzieś tam i mieliśmy remis-podobno naciskałem na tie breaker( możliwe) i okazało się ,że są nim pieniądze, które zostaną po zamianie na punkty-oczywiście okazało się ,że mam o 10( najmniejszy nominał w grze) mniej. Czyli ostatni jednak :)
Ground Floor- tutaj jestem mniej zadowolony z gry- mimo,że wynik miałem zdecydowanie lepszy niż w GM.
3 osoby to za mało do tej gry-zdarzyło się tak,że zapewniłem sobie odpowiedni przychód info co turę, i w miarę dużo pieniędzy.
Nie potrzebowałem zatem specjalnie walczyć o popularność-na początku to robiłem,ale gdzieś od 4 rundy odpuściłem-Andrzej z Sebastianem bardzo mi odjechali na tym torze.Ostatnie 3 rundy mogłem właściwie rozgrywać sobie przy barze-poza jednym pionkiem wstawianym by zakupić piętro biura, resztę akcji grałem na swojej planszy-zupełny brak interakcji-nie podoba mi się to w żadnej grze.
Dodatkowo duże znaczenie ma losowy " generator" sprzedaży - mnie udało się sprzedać raz na 50 i raz na 33%, a Andrzejowi nie udało się na 66% i Sebastianowi na 50%- to ma bardzo duży wpływ na grę jednak-gdyby nie to nie wiem czy bym wygrał(choć przewagę miałem dużą)
Takie sobie przemyślenia, raczej negatywne - niemniej jednak gra jest wciąż dobra.
Awatar użytkownika
Lothrain
Posty: 3414
Rejestracja: 18 sty 2011, 12:45
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 142 times
Been thanked: 300 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Lothrain »

GrzeL pisze:nowości zostały już ograne
Szczęśliwy jesteś :) Mam w tej kwestii spore zaległości.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Jakie tytuły wpadają z Waszej strony na jutrzejszą giełdę tytułów?

Ja tradycyjnie będę ok. 17:00.
Zabieram Last Will z dodatkiem i 2-os. HBO Game of Thrones (kolejny sezon się zbliża :) ).
Zagram też w Nations, jeśli będą chętni i odpowiednie okienko czasowe albo w jakąś inną DOBRĄ grę ;)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
staszek
Posty: 3546
Rejestracja: 11 maja 2009, 15:58
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 12 times
Been thanked: 25 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: staszek »

Dzięki za wczorajsze partie
Bardzo się cieszę,że odpaliłem w końcu Mare Nostrum. Prawie 5 lat mi zajęło, zanim zagrałem powtórnie i absolutnie nie żałuję.Tym razem 5 osobowa partia.Stosunkowo szybka i o łatwych zasada-dużo fajniejsza od Antike( moim i współgraczy zdaniem).Liczę na dość szybką powtórkę-może nawet z dodatkiem.
Na drugą nożkę tym razem w 4 osoby zagraliśmy w Rokoko. Porównując dużo bardziej podoba mi się w 4 niż w 5 osób-pewnie spróbuję w 3 . Na szczęście nie czuję tu klimatu tych sukienek-jedyny mankament( dla mnie oczywiście) to absolutnie nieczytelne kolory na planszy-ale to chyba wszyscy zauważają.
Fajne spotkanie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Dzięki za poniedziałkowe rozgrywki.
Najpierw udało mi się całkiem sprawnie przepuścić fortunę w Last Will. Mój miejski dworek był od początku miejscem wystawnych uczt - kucharz sprowadzony
z najlepszej akademii serwował egzotyczne dania. Składniki z drugiego końca świata kosztowały fortunę a i dama miała apetyt. W związku z tym przestałem
ją odwiedzać wysyłając tam w zamian swego stewarda. Ten podróżował zawsze dwoma powozami (w jednym on, w drugim jego walizka). Dla ciężko
pracującego ogrodnika posiłek też musiał się znaleźć. W ten sposób nie myśląc w ogóle o tym (tzn. bez akcji), wydawałem 18.000 funtów na miesiąc. Trochę
smutno było mi samemu, więc ucieszyłem się, gdy do mych drzwi zapukał dawny szkolny kolega z głową pełną pomysłów na wydawanie pieniędzy ('zatrzymaj na
ręce 2 dodatkowe karty'), no i kochany, stary dobry Old Friend. Szkoda że tak późno - moi współgracze (l.a.d. i sillue) wcześniej mieli 'kolegów z szampanem',
ale nadmiar alkoholu - w tym przypadku - najwyraźniej nie sprzyjał planowaniu wydatków, gdyż nie udało im się zbankrutować ;)

Później kontynuacja klimatów alkoholowych w Glen More. No, tu już było znacznie gorzej. Jak prawdziwy pan, zbudowałem sobie 6 rezydencji i pozyskałem
zylion wodzów szkockich klanów a zignorowałem produkcję i przetwarzanie produktów na bieżąco. Mimo iż niewątpliwie bardzo prestiżowa, nie jest to zwycięska strategia.
Piotrsmu był potentatem produkcyjno-przetwórczym i wygrał a szadoł produkujący whiskey na potęgę był drugi.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Dzieki za dzisiejsze Nations. Cale szczescie ze dobre towarzystwo ratowalo sprawe, bo nie przypadkiem na bgg 15-16x wiecej uzytkownikow uwaza ze tryb 5-osobowy do niczego sie nie nadaje w porownaniu z tymi co sadza tak o trybie 3- i 4-osobowym (stosunek procentowy: 46 do 3 (tryb 3-os) i jeszcze raz do 3 (tryb 4-os.) procent). Zabawne ze wczoraj odswiezajac sobie instrukcje doszedlem do takiego samego wniosku. Niestety dzis przekonalem sie o tym empirycznie. Warto czasem zajrzec na bgg przed rozgrywka.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Andreus
Posty: 1568
Rejestracja: 01 mar 2009, 19:55
Has thanked: 6 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Andreus »

Ja rownież dziękuję za Nations. Mimo trzygodzinnej rozgrywki czas wcale mi się nie dłużył, i choć nadal nie jest to moja ulubiona gra cywilizacyjna, to moja ocena podskoczyła trochę w górę. Gratulację dla Pawła, który najpierw wygrał wyścig o żółty kolor, a potem prowadził przez całą grę i wyraźnie wygrał.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Jakieś plany/życzenia/ustawki na jutro?
Bo zastanawiam się co wziąć i pod co można jutro się podłączyć.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Jirian
Posty: 677
Rejestracja: 29 mar 2012, 13:00

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Jirian »

Ja chetnie w koncu sprawdze Hollywood, poza tym bodajze Tower i inksze cos ;) Ale u mnie to jak zwykle niegrane cosie.
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Ja zapakowałem Temporum, Um Rum & Ehre i Mykerinosa z Nilem. Nie będę wcześniej niż 17:30.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jingowawa »

jax pisze:Ja zapakowałem Temporum
Jacku, bardzom ciekaw twoich wrażeń po grze jednego z moich ulubionych projektantów;) Mówię na poważnie.
Awatar użytkownika
sillue
Posty: 468
Rejestracja: 18 kwie 2012, 14:23
Lokalizacja: Piastów
Has thanked: 3 times
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: sillue »

jingowawa pisze:
jax pisze:Ja zapakowałem Temporum
Jacku, bardzom ciekaw twoich wrażeń po grze jednego z moich ulubionych projektantów;) Mówię na poważnie.
teraz kupisz, w piątek zagrasz i od poniedziałku na MH wrzucisz :lol:
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

jingowawa pisze:
jax pisze:Ja zapakowałem Temporum
Jacku, bardzom ciekaw twoich wrażeń po grze jednego z moich ulubionych projektantów;) Mówię na poważnie.
Grałem akurat w piątek i bardzo mi się podoba.
Zaskoczyło mnie to, bo na papierze nie przekonywało. Miałem wątpliwości czy będzie choć odrobina emocji i kombinowania.
Jest więcej niż odrobina.
Budujemy mini-silniczek (na więcej nie ma czasu), wykorzystujemy nadarzające się okazje, bruździmy przeciwnikom i... następuje koniec gry. Jest naprawdę szybka - 0,5h, max. 45min.
Kombinowanie jest bardzo przyjemne, decyzje istotne, czuć krótką kołderkę - tyle by się chciało zrobić a tu brak i kart i kasy. Trzeba wyszukiwać okazje do jak najbardziej efektywnego ich pozyskania, bo czas naprawdę goni. Bardzo cieszy świadoma i ważna interakcja z przeciwnikami (blokowanie korzystnych dla nich ścieżek czasu).
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
jingowawa
Posty: 888
Rejestracja: 12 kwie 2010, 22:34
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 1 time

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jingowawa »

jax pisze:
jingowawa pisze:
jax pisze:Ja zapakowałem Temporum
Jacku, bardzom ciekaw twoich wrażeń po grze jednego z moich ulubionych projektantów;) Mówię na poważnie.
Grałem akurat w piątek i bardzo mi się podoba.
Zaskoczyło mnie to, bo na papierze nie przekonywało. Miałem wątpliwości czy będzie choć odrobina emocji i kombinowania.
Jest więcej niż odrobina.
Budujemy mini-silniczek (na więcej nie ma czasu), wykorzystujemy nadarzające się okazje, bruździmy przeciwnikom i... następuje koniec gry. Jest naprawdę szybka - 0,5h, max. 45min.
Kombinowanie jest bardzo przyjemne, decyzje istotne, czuć krótką kołderkę - tyle by się chciało zrobić a tu brak i kart i kasy. Trzeba wyszukiwać okazje do jak najbardziej efektywnego ich pozyskania, bo czas naprawdę goni. Bardzo cieszy świadoma i ważna interakcja z przeciwnikami (blokowanie korzystnych dla nich ścieżek czasu).
Zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie zagram przy okazji z Tobą;)
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

jingowawa pisze:Zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie zagram przy okazji z Tobą;)
No to w piątek będzie prawdopodobnie najbliższa okazja.
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
Cin
Posty: 822
Rejestracja: 17 wrz 2007, 01:19
Lokalizacja: Warszawa, czasem Kielce
Has thanked: 4 times
Been thanked: 31 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: Cin »

jax pisze:
jingowawa pisze:Zapowiada się bardzo ciekawie, chętnie zagram przy okazji z Tobą;)
No to w piątek będzie prawdopodobnie najbliższa okazja.
A w następny poniedziałek? Też bym spróbował
Awatar użytkownika
jax
Posty: 8128
Rejestracja: 13 lut 2006, 10:46
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 79 times
Been thanked: 252 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: jax »

Cin pisze:A w następny poniedziałek? Też bym spróbował
Mam nadzieję że do poniedziałku się nie nasycę :)
Mechaniki dice placement i dice manipulation świadczą o słabości i braku pomysłowości projektanta.
--
"We don't stop playing because we grow old; we grow old because we stop playing."
G. B. Shaw
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: [Warszawa] Poniedziałkowe granie - Chwila Klub

Post autor: adikom5777 »

Cin, nie zapomnij o Automobile. Do trzech razy sztuka :)
ODPOWIEDZ