Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Zastanawiasz się co kupić? Poszukujesz gry dla 2 osób? A może najzabawniejszej gry dla 3-6 osób Reinera Knizia o kosmosie, zaczynającej się na literę Z? Pomożemy!
Vaspher
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2022, 11:11
Has thanked: 175 times
Been thanked: 5 times

Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Vaspher »

Ja osobiście dalej się waham czy warto grę wesprzeć w ramach tej kampanii. Przekonuje mnie wiele aspektów, ale odrzuca wysoka cena i wątpliwość czy asymetria między postaciami oraz walka będzie dość „głęboka”.
Tym samym przyda mi się pomoc forumowiczów :D Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:

Wydzielone z tematu o TES - FIsq
Awatar użytkownika
goldsun
Posty: 563
Rejestracja: 11 cze 2021, 10:11
Lokalizacja: Bytom
Has thanked: 16 times
Been thanked: 196 times

Re: (Gamefound) The Elder Scrolls: Betrayal of the Seconda Era (Chip Theory Games)

Post autor: goldsun »

Vaspher pisze: 07 kwie 2023, 11:13 Ja osobiście dalej się waham czy warto grę wesprzeć w ramach tej kampanii. Przekonuje mnie wiele aspektów, ale odrzuca wysoka cena i wątpliwość czy asymetria między postaciami oraz walka będzie dość „głęboka”.
Tym samym przyda mi się pomoc forumowiczów :D Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:
Trudno polecać, jeśli nie wiemy co masz, w co grasz i co lubisz.
Ale ponieważ ja mam podobne gry na radarze (Łowcy/Stalker/Nemesis), to ja do tego podchodzę prosto.
Nie "najwyżej sprzedam" (jak to się czasami przewija ;-)), tylko "najwyżej kupię w retailu".
Skoro gra ma być w retailu z dokładnie tą samą zawartością, co na KSie, to IMHO o wiele lepiej poczekać i zobaczyć co będzie w pozostałych i wtedy wybrać na spokojnie. Zakładam, że tylko cena może być inna niż na KSie - to jedyne ryzyko.
--
Dołączam różne wyrazy i pozdrawiam
Goldsun
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: (Gamefound) The Elder Scrolls: Betrayal of the Seconda Era (Chip Theory Games)

Post autor: Emil_1 »

Chronicles of Drunagor
Miłego dnia! :)
gogovsky
Posty: 2232
Rejestracja: 25 sty 2018, 23:48
Has thanked: 468 times
Been thanked: 514 times

Re: (Gamefound) The Elder Scrolls: Betrayal of the Seconda Era (Chip Theory Games)

Post autor: gogovsky »

Vaspher pisze: 07 kwie 2023, 11:13 Ja osobiście dalej się waham czy warto grę wesprzeć w ramach tej kampanii. Przekonuje mnie wiele aspektów, ale odrzuca wysoka cena i wątpliwość czy asymetria między postaciami oraz walka będzie dość „głęboka”.
Tym samym przyda mi się pomoc forumowiczów :D Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:
Łowcy pozdrawiam.
Firma Rebel niech się zajmie wydaniem gry Domek, bo tylko do tego się nadaje.
Mr_Fisq
Administrator
Posty: 4716
Rejestracja: 21 lip 2019, 11:10
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1235 times
Been thanked: 1453 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Mr_Fisq »

:+1: dla Łowców.
Ale moim zdaniem nie powinieneś specjalnie słuchać naszych porad, tylko zastanowić się który klimat i tematyka najbardziej Ci odpowiada.

Warto odpowiedzieć sobie na pytanie - jak bardzo stabilny masz gust. Żeby nie okazało się, że gra przyjdzie do Ciebie, gdy zamiast przygodówek na 2 osoby, będziesz preferował konfrontacyjne euro w większej grupie.

Możesz też zamiast mrozić pieniądze w zbieraczkach pochylić się nad grami które są już na rynku, albo będą miały zaraz premierę, np.:
Descent: Legends of the Dark który jest na rynku, i do którego "niedługo" wychodzi dodatek.
Sprzedam: Sands of Shurax, Dawn of the Zeds, Etherfields KS PL, Lanzerath Ridge i inne
Przygarnę: Skirmishe grywalne solo (np. Horizon Wars: Zero Dark, Exploit Zero, Space Station Zero, This is not a Test), figurki do Stargrave - SF, Postapo.
Awatar użytkownika
Kniaziu
Posty: 131
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Kniaziu »

Ja polecam ATO. Gra już wyszła, jest sprawdzona, ma świetne recenzje (pod którymi się, po przejściu pierwszego cyklu, w pełni podpisuję), genialną fabułę i jest ciekawa mechanicznie. Wydaje się też idealna pod dwie osoby i nie będzie sposobu by ja kupić inaczej niż na wspieraczce (lub z drugiej ręki pewnie znacznie drożej).

O Łowcach się nie wypowiem, ale gry od AR odradzam - robią gry ładne, czasem ze spoko fabułą (chociaż wciąż daleko w tyle wobec ATO), ale mechanicznie wciąż nie potrafią sklecić niczego sensownego. Wątpię czy Stalker będzie wyjątkiem. TES:BotSE to z kolei dość bezpieczny zakup - CTE robi solidne, dopracowane gry. Ja bym to postawił na drugim miejscu zaraz za ATO z dwóch powodów - w ATO już zagrałem i uwielbiam, plus to będzie dostępne w sklepie później, a ATO nie.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Yuri »

Vaspher pisze: 07 kwie 2023, 11:13 ...Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:
Krótko....wsparłbym "Łowców...". I pewnie sam też tak zrobię, mimo że mam baaaaardzo podobny "Folklore...".
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
Emil_1
Posty: 1385
Rejestracja: 31 maja 2016, 13:34
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 47 times
Been thanked: 172 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Emil_1 »

Ja pewnie wszystko i części się pozbędę później
Miłego dnia! :)
medzix
Posty: 32
Rejestracja: 16 sty 2017, 21:26
Has thanked: 4 times
Been thanked: 7 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: medzix »

Yuri pisze: 07 kwie 2023, 18:49
Vaspher pisze: 07 kwie 2023, 11:13 ...Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:
Krótko....wsparłbym "Łowców...". I pewnie sam też tak zrobię, mimo że mam baaaaardzo podobny "Folklore...".
Też jestem nastawiony na wsparcie Łowców, jednak mając nadzieję, że nie są tak baaaaardzo podobni do Folklore. Gdzieś tu na forum czytałem porównanie i ktoś ładnie wypunktował, że w FtA bardziej mamy nacisk na historię (bez stwierdzenia, że mechanika jest banalna), w Łowcach bardziej na mechanikę walki (bez stwierdzenia, że nie ma historii), a obie jest klimatyczne.
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Yuri »

medzix pisze: 07 kwie 2023, 19:54 ...Też jestem nastawiony na wsparcie Łowców, jednak mając nadzieję, że nie są tak baaaaardzo podobni do Folklore....
Właśnie sobie słucham wywiadu z Autorem i jak słyszę o kartach wydarzeń podczas podróży i kartach wydarzeń w miastach, ulepszaniu ekwipunku i paru innych rozwiązaniach to jednak mam wrażenie, że będą podobne całkiem mocno :)
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
Awatar użytkownika
bajbaj
Posty: 1116
Rejestracja: 11 sie 2019, 11:39
Has thanked: 865 times
Been thanked: 631 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: bajbaj »

Yuri pisze: 07 kwie 2023, 20:03
medzix pisze: 07 kwie 2023, 19:54 ...Też jestem nastawiony na wsparcie Łowców, jednak mając nadzieję, że nie są tak baaaaardzo podobni do Folklore....
Właśnie sobie słucham wywiadu z Autorem i jak słyszę o kartach wydarzeń podczas podróży i kartach wydarzeń w miastach, ulepszaniu ekwipunku i paru innych rozwiązaniach to jednak mam wrażenie, że będą podobne całkiem mocno :)
Yuri, grałeś w A.D. 2114? Ja nie widzę specjalnie podobieństw (na moje szczęście, na nieszczęście portfela 😂) między Łowcami A.D. 1492 a Folklore. Mechanicznie to zupełnie inne gry. Historia jest silną stroną obu, ale w Łowcach (na przykładzie A.D. 2114) mamy bardzo rozbudowany skrypt kampanii. Jest kilka punktów kluczowych, ale cała reszta zależy od nas. Gra daje też (mi przynajmniej) fajne sandboxowe odczucia, choć czas nas goni i musimy wybierać, co zrobimy. W Folklore w zasadzie fabuła jest liniowa, rozgałęzień jest mało i dotyczą raczej detali. Do tego możemy łazić i łazić i w końcu być bardzo op. W Łowcach to nam się grozi. Ok na pewno klimat Folklore i Łowców A D. 1492 może być trochę podobny, niemniej jestem przekonany, że odczucia z gry będą zupełnie inne. No ja zakochałem się w A.D. 2114, zarówno w świecie, jak i w mechanice gry (a byłem przekonany, że postapo to nie dla mnie!). Wspieram A.D. 1492 bez względu na cenę 😁
Awatar użytkownika
Yuri
Posty: 2760
Rejestracja: 21 gru 2018, 09:58
Has thanked: 328 times
Been thanked: 1257 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Yuri »

bajbaj pisze: 07 kwie 2023, 21:12 ...grałeś w A.D. 2114? Ja nie widzę specjalnie podobieństw...
Skłamałbym mówiąc, że tak. Postapo interesuje mnie tylko w wydaniu LOW, ala MadMax, wersja SCI-FI/HIGH/EPIC jest nie dla mnie :)

Niemniej to co piszesz i jak opisujesz 2114 to mi nadal "śmierdzi" mocno "Folklorem" :D Dla jasności pewnie i tak wesprę gameplayową "alinke", sprawdzę i najwyżej sprzedam jak się zbytnio pokryją te tytuły.
Moja kolekcja: https://boardgamegeek.com/collection/user/Yuri1984
RABATY, gdyby ktoś potrzebował: Portal = 15%, Mepel.pl = 5%, Planszomania.pl = 2%
Chcesz się zrewanżować kawą ? Zapraszam >>> https://www.buymeacoffee.com/yuri4891
shuji
Posty: 1287
Rejestracja: 23 kwie 2014, 19:47
Has thanked: 36 times
Been thanked: 219 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: shuji »

Mój głos na łowców. Z góry wiem że to będzie najlepsza gra, a dodatkowo pewnie nie będzie jej na retail.
tommyray
Posty: 1325
Rejestracja: 11 mar 2017, 14:51
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Has thanked: 410 times
Been thanked: 556 times
Kontakt:

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: tommyray »

Jak mowa o tym co wesprzeć to przecież nadal jest late pledge Kingdoms Forlorn ! A możliwe, że wyjdzie nawet przed łowcami 8)
Nad Łowcami się trochę zastanawiam, ale czy jak już będę miał KF to czy ich w ogóle wyciągnę na stół...

Z dostepnych "od ręki" polecam rozejrzeć się za Aeon Trespass Odyssey. Rzecz fenomenalna.
Sixshot
Posty: 227
Rejestracja: 16 lis 2022, 20:37
Has thanked: 29 times
Been thanked: 24 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Sixshot »

Sam się zastanawiam nad ATO vs KF ... za tą samą cenę co ATO kupi się KF z jednym dodatkiem. W sumie i to i to wygląda ciekawie ,ale pytanie jak wygląda przebieg walk i łażenia po mieście w KF
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3363
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1041 times
Been thanked: 2026 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Ardel12 »

Vaspher pisze: 07 kwie 2023, 11:13 Ja osobiście dalej się waham czy warto grę wesprzeć w ramach tej kampanii. Przekonuje mnie wiele aspektów, ale odrzuca wysoka cena i wątpliwość czy asymetria między postaciami oraz walka będzie dość „głęboka”.
Tym samym przyda mi się pomoc forumowiczów :D Gdybyście mieli postawić się w mojej sytuacji - mogę sobie pozwolić na jedną (tak drogą) kampanię crowdfundingową w tym roku i poszukuję gry przygodowej/scenariuszowej dla 2 osób - co byście polecili? Wesprzeć TES czy może poczekać na inną kampanię w tym roku - Aeon Trespass/Łowcy/Stalker/Nemesis? :?:
Pierwsze co, to odpowiedz sobie na pytanie czy chcesz grę do wyciągnięcia raz na jakiś czas, może w różnych grupach czy masz stałą ekipę i chcesz wsiąknąć w jeden tytuł na wiele sesji. TES, Nemesis, Stalker to będzie pierwsza grupa. ATO, KF, Middara, Łowcy, KDM to już oddanie duszy jednemu tytułowi :D

Nemesis na 2os moim zdaniem wypada z nich najgorzej(tam jednak chodzi też o zmagania z innymi graczami). Reszta powinna lub działa elegancko. Ja sam grywam w takowe tytuły wyłącznie w domu z żoną, więc mogę na własnym przykładzie dać medal z ziemniaka, że działają na 2 bardzo dobrze.

Jeszcze zastanowiłbym się jaki setting Cię interesuje, bo jednak są one dość różne. Poziom skomplikowania(ATO, KDM, Middara to księgi zasad na 50+ stron) i czy bardziej interesuje Cię boss battler czy bardziej typowy DC.

Z wymienionych jakbym żadnych nie miał to moja lista wyglądałaby tak:
1. ATO
2. Middara
3. Łowcy
4. TES
5. KF

KDM nie wrzucam, bo cena jest uber zaporowa i przy obecnych głosach, że ATO robi wszystko lepiej pewnie bym nie wszedł(a obecnie jestem psycho fanem xD).

Polecam też byś zobaczył wątek na co czekamy w Ogólnych dyskusjach. Można zobaczyć na co ludzie mają hype i czasem dlaczego. Może też znajdziesz coś nowego.
Vaspher
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2022, 11:11
Has thanked: 175 times
Been thanked: 5 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Vaspher »

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Po krótkim researchu i wielu głosach z forum coraz mocniej zaczyna mnie przekonywać ATO i Twelve Sins of Herakles (oczywiście kupiłbym tylko jeden z tych dwóch tytułów :lol: ). Jedyne co jeszcze wstrzymuje mnie przed całkowitym poddaniem się tytułom od ITU jest fakt, że są po angielsku. Jak duże wyzwanie stanowi tam obcy język i jego zrozumienie?
Awatar użytkownika
Kniaziu
Posty: 131
Rejestracja: 10 sie 2021, 16:00
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 8 times
Been thanked: 4 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Kniaziu »

Vaspher pisze: 08 kwie 2023, 18:56 Dziękuję za wszystkie odpowiedzi!
Po krótkim researchu i wielu głosach z forum coraz mocniej zaczyna mnie przekonywać ATO i Twelve Sins of Herakles (oczywiście kupiłbym tylko jeden z tych dwóch tytułów :lol: ). Jedyne co jeszcze wstrzymuje mnie przed całkowitym poddaniem się tytułom od ITU jest fakt, że są po angielsku. Jak duże wyzwanie stanowi tam obcy język i jego zrozumienie?
Gra ma mnóstwo fabuły i miejscami wrzuca mniej popularne zwroty żeby się stylizować na klimat starogrecki. Jak na co dzień oglądasz filmy czy czytasz książki w tym języku to dasz radę z kontekstu. Jak masz z tym problem to może być ciężko, a bez tego gra sporo traci.
targa
Posty: 54
Rejestracja: 05 lip 2020, 23:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: targa »

tommyray pisze: 07 kwie 2023, 22:55 Jak mowa o tym co wesprzeć to przecież nadal jest late pledge Kingdoms Forlorn ! A możliwe, że wyjdzie nawet przed łowcami 8)
Nad Łowcami się trochę zastanawiam, ale czy jak już będę miał KF to czy ich w ogóle wyciągnę na stół...

Z dostepnych "od ręki" polecam rozejrzeć się za Aeon Trespass Odyssey. Rzecz fenomenalna.
Oj, komplet Kingdoms Forlorn to już trochę poroniona cena (ponad 500 EUR), poza tym myślę, że Mateusz Albricht to prawdziwy pasjonat i robi bardzo dopracowane gry, więc o Łowców prawie się nie boję :). Być może znaczenie matakże to, że Łowcy będą po polsku, a KF oraz ATO niestety nie. No i cena wszystkich pięciu cyklów ATO to około 600 EUR, czyli baardzo dużo (przy pierwszej kampanii to była połowa tej kwoty). W razie czego - będzie dodruk ATO.
targa
Posty: 54
Rejestracja: 05 lip 2020, 23:40
Has thanked: 2 times
Been thanked: 6 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: targa »

Kniaziu pisze: 07 kwie 2023, 17:29 Ja polecam ATO. Gra już wyszła, jest sprawdzona, ma świetne recenzje (pod którymi się, po przejściu pierwszego cyklu, w pełni podpisuję), genialną fabułę i jest ciekawa mechanicznie. Wydaje się też idealna pod dwie osoby i nie będzie sposobu by ja kupić inaczej niż na wspieraczce (lub z drugiej ręki pewnie znacznie drożej).

O Łowcach się nie wypowiem, ale gry od AR odradzam - robią gry ładne, czasem ze spoko fabułą (chociaż wciąż daleko w tyle wobec ATO), ale mechanicznie wciąż nie potrafią sklecić niczego sensownego. Wątpię czy Stalker będzie wyjątkiem. TES:BotSE to z kolei dość bezpieczny zakup - CTE robi solidne, dopracowane gry. Ja bym to postawił na drugim miejscu zaraz za ATO z dwóch powodów - w ATO już zagrałem i uwielbiam, plus to będzie dostępne w sklepie później, a ATO nie.
Niebawem ma być dodruk ATO, warto poczekać i zobaczyć, jak będzie z cenami, chociaż widząc, jak to jest z KF, to na chociażby rozsądną cenę raczej nie liczę...
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4100
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 268 times
Been thanked: 934 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: brazylianwisnia »

Cena dodruku ATO pewnie będzie podobna do tej z PM czyli około 300USD za podstawke. To wciąż taniej niż KDM a zawartości jest ogrom.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
Vaspher
Posty: 87
Rejestracja: 07 lis 2022, 11:11
Has thanked: 175 times
Been thanked: 5 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: Vaspher »

brazylianwisnia pisze: 10 kwie 2023, 09:06 Cena dodruku ATO pewnie będzie podobna do tej z PM czyli około 300USD za podstawke. To wciąż taniej niż KDM a zawartości jest ogrom.
A jakich cen można się spodziewać w przypadku Twelve Sins of Herakles? Zapowiedzieli już niejako 4 duże pudła, po jednym dla każdej pory roku. All In raczej nie będzie należał do tanich :?:
Awatar użytkownika
brazylianwisnia
Posty: 4100
Rejestracja: 07 mar 2017, 20:48
Has thanked: 268 times
Been thanked: 934 times

Re: Jaki duży KS przygodowy kupić w tym roku? TES:BotSE/AT/Łowcy/Stalker/Nemesis...

Post autor: brazylianwisnia »

Vaspher pisze: 10 kwie 2023, 09:42
brazylianwisnia pisze: 10 kwie 2023, 09:06 Cena dodruku ATO pewnie będzie podobna do tej z PM czyli około 300USD za podstawke. To wciąż taniej niż KDM a zawartości jest ogrom.
A jakich cen można się spodziewać w przypadku Twelve Sins of Herakles? Zapowiedzieli już niejako 4 duże pudła, po jednym dla każdej pory roku. All In raczej nie będzie należał do tanich :?:
Ciężko powiedzieć. Podział na 4 pudła może oznaczać chęć obniżenia ceny core. Zakładam, że jedno pudło będzie podstawka za 129-149 USD a reszta po 79-99USD. No ale to czysta spekulacja z mojej strony.
Sprzedam:Nemesis Lockdown Sundrop
forum/viewtopic.php?f=65&t=76430
ODPOWIEDZ