Czacha Games

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Dako
Posty: 901
Rejestracja: 13 paź 2021, 18:37
Has thanked: 278 times
Been thanked: 278 times

Re: Czacha Games

Post autor: Dako »

Torquemada666 pisze: 24 kwie 2024, 18:58 @Czacha Games

Kiedy faq & errata po polsku do Black Rose Wars Odrodzenie?

https://app.ludusmagnusstudio.com/pages ... rwrFaq.php
Można Czachę "kochać inaczej" ale z takimi pytaniami chyba jednak warto poczekać aż Ludusy przetłumaczą erratę na angielski?
spartan
Posty: 35
Rejestracja: 11 mar 2018, 19:32
Has thanked: 2 times
Been thanked: 10 times

Re: Czacha Games-Nova Aetas

Post autor: spartan »

Dzień dobry z góry dziękuję Czacho za szybką odpowiedź z którą biegnę dzielić się z Fanklubem gry Nova Aetas która jak się okazuje nie utknęła na mieliźnie Atlantyku tylko płynie z wyspy Five-oclocków żeby
dotrzeć do 6czerwca w końcu.Pozdrawiam Brać około tematyczną
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4672
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1044 times
Been thanked: 1986 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: warlock »

Ja w życiu kijem nie tknę już niczego co ma to logo na pudełku. Karciane Podziemia: Las Cieni to był jakiś dramat. Impulse (przed pakietem naprawczym) to był absolutny żal wydawniczy. Dla mnie to wydawnictwo nie umie w tłumaczenia, ale to tak totalnie.
pcyzm
Posty: 699
Rejestracja: 21 kwie 2020, 17:03
Has thanked: 210 times
Been thanked: 215 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: pcyzm »

Ja już mam dość tej bylejakości, tego "nie wpływa na balans gry" i iluś tam graczy piszących przy takich okazjach na FB, że jak to wstrętnie jest zgłaszać błędy i jeszcze przez takie coś jedno z drugim wydawnictwo zbankrutuję... ten konkretny tytuł już miałem w koszyku, odpuszczam, no chyba, że Czacha zaproponuje REALNĄ wymianę, a nie poprawiony plik w pdf do wydruku jak Rebel ostatnio. Amatorstwo i tyle.
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: Moonday »

Dramatyzujecie. Akurat Czacha dosyła poprawione elementy jeżeli były błędy. Mam wiele gier od nich i każda dostała poprawkę. Wiadomo, że muszą czekać na dodruk bo jak to zrobić inaczej? Zresztą, już napisali że przy okazji dodruk nadrukują większą ilość instrukcji. Fakt, błędy im się zdarzają a że wydają mało gier to skala wydaje się być duża. Niemniej, jak tylko mają taką możliwość to podejmują konkretne działania naprawcze.
opulentus
Posty: 528
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: opulentus »

Moonday pisze: 28 maja 2024, 15:39 Dramatyzujecie. Akurat Czacha dosyła poprawione elementy jeżeli były błędy. Mam wiele gier od nich i każda dostała poprawkę. Wiadomo, że muszą czekać na dodruk bo jak to zrobić inaczej? Zresztą, już napisali że przy okazji dodruk nadrukują większą ilość instrukcji. Fakt, błędy im się zdarzają a że wydają mało gier to skala wydaje się być duża. Niemniej, jak tylko mają taką możliwość to podejmują konkretne działania naprawcze.
Naprawdę czacha dosyła poprawki do każdego babola?
Widać że nie masz Karcianych Podziemii, Wojowników Midgardu, Twisted Fables, Oryszalka i wielu innych ich gier. Przez kilka ostatnich lat mieli wiele okazji i czasu by się poprawić. Niestety prawie każda gra to zawsze coś jest nie tak, a milczenie i brak podjęcia jakichkolwiek działań odnośnie błędów w BRWO to już jest skandal.
Zaraz wjedzie Nova Aetas i aż strach będzie otworzyć pudła...
Awatar użytkownika
Reku_
Posty: 337
Rejestracja: 04 paź 2020, 12:23
Lokalizacja: Szczecin
Has thanked: 44 times
Been thanked: 85 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: Reku_ »

opulentus pisze: 30 maja 2024, 09:51 Oryszalka
Co jest nie tak w Oryszalku? Bo może źle gram
Awatar użytkownika
Moonday
Posty: 990
Rejestracja: 25 gru 2015, 12:10
Has thanked: 241 times
Been thanked: 241 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: Moonday »

opulentus pisze: 30 maja 2024, 09:51 Naprawdę czacha dosyła poprawki do każdego babola?
Widać że nie masz Karcianych Podziemii, Wojowników Midgardu, Twisted Fables, Oryszalka i wielu innych ich gier. Przez kilka ostatnich lat mieli wiele okazji i czasu by się poprawić.
Przecież do Karcianych Podziemi były drukowane poprawione karty przy okazji drugiego KS. Do Twisted Fables też były drukowane karty i można było zgłosić się do wydawcy żeby przysłał. Może po prostu przeoczyłeś te fakty?
opulentus
Posty: 528
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: opulentus »

Moonday pisze: 30 maja 2024, 12:41
opulentus pisze: 30 maja 2024, 09:51 Naprawdę czacha dosyła poprawki do każdego babola?
Widać że nie masz Karcianych Podziemii, Wojowników Midgardu, Twisted Fables, Oryszalka i wielu innych ich gier. Przez kilka ostatnich lat mieli wiele okazji i czasu by się poprawić.
Przecież do Karcianych Podziemi były drukowane poprawione karty przy okazji drugiego KS. Do Twisted Fables też były drukowane karty i można było zgłosić się do wydawcy żeby przysłał. Może po prostu przeoczyłeś te fakty?
Jakiego Ksa? Gra była wydana na wspieram.to. czacha obiecała że poprawione karty będą drukowane wraz z drukiem drugiej część tzn Las Cieni. NIe wywiązali się z tej obietnicy.
Co do Twisted Fables to bardziej mi chodzi o tłumaczenie kart jak z jakiegoś mongolskiego translatora.
opulentus
Posty: 528
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: opulentus »

Reku_ pisze: 30 maja 2024, 11:39
opulentus pisze: 30 maja 2024, 09:51 Oryszalka
Co jest nie tak w Oryszalku? Bo może źle gram
Pomijam błąd na stronie 7. chodzi o błędny przykład w sekcji Przychylność tytanów.
Błąd który miałem na myśli jest w instrukcji solo w części Wykonaj dodatkową akcję. W polskiej wersji instrukcji mamy "wydaj 1 oryszalk i 1 Hoplitę". W instrukcji angielskiej i na mapie mamy "wydaj 2 oryszalki" (to jest poprawne)
Awatar użytkownika
Bart Henry
Posty: 975
Rejestracja: 15 sie 2013, 19:59
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 134 times
Been thanked: 683 times

Re: Middle Ages (Marc André)

Post autor: Bart Henry »

Moonday pisze: 30 maja 2024, 12:41
opulentus pisze: 30 maja 2024, 09:51 Naprawdę czacha dosyła poprawki do każdego babola?
Widać że nie masz Karcianych Podziemii, Wojowników Midgardu, Twisted Fables, Oryszalka i wielu innych ich gier. Przez kilka ostatnich lat mieli wiele okazji i czasu by się poprawić.
Przecież do Karcianych Podziemi były drukowane poprawione karty przy okazji drugiego KS. Do Twisted Fables też były drukowane karty i można było zgłosić się do wydawcy żeby przysłał. Może po prostu przeoczyłeś te fakty?
Jeżeli dobrze pamiętam, to w Karcianych Podziemiach poprawili tylko bohaterów i chyba nawet nie każdy się na te karty załapał. Ja je miałem, ale Czacha nabrała wody w usta w sprawie pełnego wywiązania się z obietnicy poprawy, więc sprzedałem grę. Pamiętam jednak wątek, że byli chętni na te karty, a Czacha ich już nie miała. Twisted Fables miało poprawioną jedną kartę. Temat drugiego babola na karcie (pomylone znaki w formule liczenia DMG z karty) dostał shadow bana.
MacModrov
Posty: 33
Rejestracja: 04 kwie 2020, 15:59
Has thanked: 17 times
Been thanked: 9 times

Re: Czacha Games

Post autor: MacModrov »

No to super. Ja jeszcze nie zdążyłem zdjąć folii z Twisted Fables, a tu się dowiaduję, że jakaś errata kiedyś była. :(
Awatar użytkownika
Tringa
Posty: 1540
Rejestracja: 03 cze 2018, 13:23
Has thanked: 307 times
Been thanked: 321 times

Re: Czacha Games

Post autor: Tringa »

Czacha ma duże problemy komunikacyjne. Zamówiłam u nich dodatki do Deep Madness. Miały być w grudniu. Ostatnia aktualizacja na ich stronie: na początku kwietnia wysyłają. Jest prawie czerwiec, na moje maile z zapytaniami nie odpisują :/
"Czasami lepiej jest użyć miotacza ognia niż narzekać na ciemność." - Terry Pratchett – Zbrojni

Moje zbiórki: CLICK
Moje gry: CLICK
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5286
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1707 times
Kontakt:

Re: Czacha Games

Post autor: BOLLO »

Tringa pisze: 31 maja 2024, 09:35 Czacha ma duże problemy komunikacyjne. Zamówiłam u nich dodatki do Deep Madness. Miały być w grudniu. Ostatnia aktualizacja na ich stronie: na początku kwietnia wysyłają. Jest prawie czerwiec, na moje maile z zapytaniami nie odpisują :/
Może napisz na grupie Czacha squad. Byc może poszedł @ do spamu albo przeoczyli co się zdarza.
Awatar użytkownika
karawanken
Posty: 2364
Rejestracja: 28 wrz 2014, 19:53
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 75 times
Been thanked: 98 times

Re: Czacha Games

Post autor: karawanken »

BOLLO pisze: 31 maja 2024, 10:20
Tringa pisze: 31 maja 2024, 09:35 Czacha ma duże problemy komunikacyjne. Zamówiłam u nich dodatki do Deep Madness. Miały być w grudniu. Ostatnia aktualizacja na ich stronie: na początku kwietnia wysyłają. Jest prawie czerwiec, na moje maile z zapytaniami nie odpisują :/
Może napisz na grupie Czacha squad. Byc może poszedł @ do spamu albo przeoczyli co się zdarza.
Ale jak ktoś nie ma Facebooka bo z tego co kojarzę nie ma takiego obowiązku to co ma zrobić? Gołębia wysłać?

Ja również nigdy nie dostałem żadnych poprawionych kart do Karcianych Podziemi. Chyba trzeba było wesprzeć druga część aby dostać z automatu ewentualnie napisać do nich. Oczywiście nigdy nie odpisali i nigdy kart nie dostałem
opulentus
Posty: 528
Rejestracja: 11 wrz 2016, 15:55
Lokalizacja: Toruń
Has thanked: 94 times
Been thanked: 29 times

Re: Czacha Games

Post autor: opulentus »

karawanken pisze: 31 maja 2024, 10:33
BOLLO pisze: 31 maja 2024, 10:20
Tringa pisze: 31 maja 2024, 09:35 Czacha ma duże problemy komunikacyjne. Zamówiłam u nich dodatki do Deep Madness. Miały być w grudniu. Ostatnia aktualizacja na ich stronie: na początku kwietnia wysyłają. Jest prawie czerwiec, na moje maile z zapytaniami nie odpisują :/
Może napisz na grupie Czacha squad. Byc może poszedł @ do spamu albo przeoczyli co się zdarza.
Ale jak ktoś nie ma Facebooka bo z tego co kojarzę nie ma takiego obowiązku to co ma zrobić? Gołębia wysłać?

Ja również nigdy nie dostałem żadnych poprawionych kart do Karcianych Podziemi. Chyba trzeba było wesprzeć druga część aby dostać z automatu ewentualnie napisać do nich. Oczywiście nigdy nie odpisali i nigdy kart nie dostałem
Ja wsparłem też drugą część i żadnych kart do pierwszej nie dostałem.
ODPOWIEDZ