Everdell: Farshore (James A. Wilson)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
venomik
Posty: 543
Rejestracja: 30 kwie 2007, 20:20
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 236 times
Been thanked: 252 times

Re: Everdell: Farshore (James A. Wilson)

Post autor: venomik »

Ok. Tak obstawiałem z konktestu, ale nie przyszło mi żadne odpowiednie tłumaczenie 'paraliż decyzyjny' na angielski z skrótem AP. Teraz już jasne.
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4636
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1028 times
Been thanked: 1946 times

Re: Everdell: Farshore (James A. Wilson)

Post autor: warlock »

Czy ktoś wie czy Rebel (albo jakiś inny wydawca) zapowiedział może polską edycję Farshore'a?


Po samym gameplayu - porównując z podstawką Everdella - czuję że Farshore spodoba mi się o oczko wyżej ;). Te wszystkie drobne zmiany w mechanice powinny bardzo pozytywnie wpłynąć na odbiór gry.
Awatar użytkownika
kurdzio
Posty: 799
Rejestracja: 26 paź 2019, 13:18
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 124 times
Been thanked: 378 times

Re: Everdell: Farshore (James A. Wilson)

Post autor: kurdzio »

Gra oczywiście zapowiedziana przez Rebel jako Everdell: Dalekobrzeg na Q3 (źródło: PN).

Ze swojej strony na pewno kupię i sprawdzę różnice, podstawka Everdella to były początki mojej przygody z planszówkami, mam duży sentyment. Liczę na usprawnienia w grze na 2 osoby, więcej do szczęścia mi nie trzeba :)
Gramy głównie w 2 osoby, służę radą :)
ODPOWIEDZ