Hannibal

Relacje z pojedynczych gier, raporty z sesji oraz rozgrywki rpg na forum.
Awatar użytkownika
Mały brzydki pędrak
Posty: 984
Rejestracja: 24 sty 2006, 19:37
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 11 times

Post autor: Mały brzydki pędrak »

Rewelacja. Szkoda, że te trzy rozgrywki na Smolnej przeszły mi koło nosa.
Awatar użytkownika
robert-wg
Posty: 135
Rejestracja: 13 wrz 2006, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: robert-wg »

Mały brzydki pędrak pisze:Rewelacja. Szkoda, że te trzy rozgrywki na Smolnej przeszły mi koło nosa.
Nic straconego :) Między innymi Tobie chciałem tą grę pokazać. Wprawdzie to nie wątek do ustalania rozgrywek ale przy okazji zapowiem, że w ten piątek (12 stycznia) planujemy na Smolnej rozgrywkę, w dodatku w scenariusz, który nie był jeszcze grany w klubie. Jest już 3 chętnych. Zostały jeszcze 2 miejsca. Zapraszam do gry. Wyślij mi namiary do Ciebie pocztą forumową, to wyślę Ci przepisy.

Przy okazji odpowiem Jax-owi. Te żetony w wersji beta są niestety 'hand made', wydrukowane na kiepskiej drukarce i bez rewersów. W grze na rewersie będzie widoczny duży symbol nacji.
Awatar użytkownika
raj
Administrator
Posty: 5194
Rejestracja: 01 lis 2006, 11:22
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 268 times
Been thanked: 879 times
Kontakt:

Post autor: raj »

jaki to bedzie scenariusz?
"Jest to gra planszowa. Każdy gracz ma planszę i lutuje nią przeciwnika." - cytat za "7 krasnoludków - historia prawdziwa."

Szukajcie recenzji planszówek na GamesFanatic.pl
Awatar użytkownika
robert-wg
Posty: 135
Rejestracja: 13 wrz 2006, 12:33
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: robert-wg »

rajgildia pisze:jaki to bedzie scenariusz?
Sam początek wojny. Hannibal wyrusza z Hiszpanii z olbrzymią armią, pozostawiając swojego brata - Hazdrubala do ochrony tej prowincji. Konsulowie mają plan szybko zakończyć wojnę: Jeden planuje zaatakować bezpośredno terytorium Kartaginy, a drugi Hiszpanię. Co z tego wyniknie zobaczymy :)
ODPOWIEDZ