Pędzące żółwie

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
olla
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2013, 22:14

Pędzące żółwie

Post autor: olla »

Zgubiliśmy kilkanascie kart ruchu do żółwi, czy ktoś ma za dużo czasu i policzyłby mi i napisal ile jakich kart ma dokladnie byc? To bysmy je zrobili recznie;/ bo nie analizowalam tego ale chyba bez nich zasady sie posypia albo cos, lepiej zeby byly wszystkie.
Awatar użytkownika
WRS
Administrator
Posty: 2179
Rejestracja: 09 sty 2009, 09:39
Lokalizacja: Ropczyce
Has thanked: 7 times
Been thanked: 96 times
Kontakt:

Re: Pędzące żółwie

Post autor: WRS »

olla pisze:Zgubiliśmy kilkanascie kart ruchu do żółwi, czy ktoś ma za dużo czasu i policzyłby mi i napisal ile jakich kart ma dokladnie byc? To bysmy je zrobili recznie;/ bo nie analizowalam tego ale chyba bez nich zasady sie posypia albo cos, lepiej zeby byly wszystkie.
Dziwne, ale w instrukcji jest przecież to opisane...

• 5 figurek żółwi w kolorach: czerwonym, zółtym, niebieskim, zielonym, fioletowym
• 40 kart w kolorach żółwi z oznaczeniami:
5 x ++, 25 x +, 10 x -
• 12 wielokolorowych kart z oznaczeniami:
2 x ^^, 3 x ^, 5 x +, 2 x -

• 5 płytek z żółwiami w kolorach: czerwonym, zółtym, niebieskim, zielonym, fioletowym
• instrukcja
Baruk Khazad!
Jak mawia Folko:
gry logiczne to kwintesencja rozrywki, to czysta postać gry: mechanika bez dodatkowej otoczki wnoszącej, lub starającej się coś wnieść do rozgrywki
i ja się (pod) tym podpisuję
olla
Posty: 2
Rejestracja: 14 sty 2013, 22:14

Re: Pędzące żółwie

Post autor: olla »

Wielkie dzieki:) tak, instrukcja... niekiedy 6latki sa zdolne do wszystkiego:)
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Pędzące żółwie

Post autor: Banan2 »

olla pisze:Zgubiliśmy kilkanascie kart ruchu do żółwi, czy ktoś ma za dużo czasu i policzyłby mi i napisal ile jakich kart ma dokladnie byc? To bysmy je zrobili recznie;/ bo nie analizowalam tego ale chyba bez nich zasady sie posypia albo cos, lepiej zeby byly wszystkie.
Napisz do Egmontu (wydawca). Może coś poradzą i nie trzeba będzie dorabiać kart.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
ko2a
Posty: 761
Rejestracja: 08 gru 2014, 17:06
Lokalizacja: Zabrze
Has thanked: 195 times
Been thanked: 22 times

Re: Pędzące żółwie

Post autor: ko2a »

cofane zolwie wchodza pod zolwie z miejsca poprzedniego (jak w wielbladach) czy na zolwie z miejsca poprzedniego?
Scott
Posty: 128
Rejestracja: 20 sie 2013, 18:33

Re: Pędzące żółwie

Post autor: Scott »

Jedno wchodzi na drugie, nie ważne, czy idąc do przodu czy się cofając.
ODPOWIEDZ