Mig [*]

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
Awatar użytkownika
Smoku
Posty: 464
Rejestracja: 17 lut 2006, 17:26
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 4 times
Been thanked: 2 times

Re: Mig [*]

Post autor: Smoku »

Trafiłem dzisiaj na posty Miga z września, (więc nie tak dawne) i wiedząc, że już odszedł odczytałem je na nowo. Nabrały one dodatkowego sensu. Ta pasja gracza.... Ktoś kto był dla mnie jedynie anonimową postacią z forum, a czuję się jakbym stracił przyjaciela. Szczere łzy dla Ciebie i kondolencja dla bliskich.
StanleyStone

Re: Mig [*]

Post autor: StanleyStone »

Byliście dla Bola (Miga) oderwaniem od choroby. Byliście też światem, który chował w sobie, kiedy szedł do szpitala i zaraz, kiedy z niego wychodził, kontynuował swoje życie. Wtedy nie myślał o chorobie i miał kolejne cele. Dzięki.

Ale życie idzie dalej. Żona Bola ma dosyć spraw na głowie, a wie, że jakaś paczka nie wyszła (o czym wspominał na kilka dni przed śmiercią Bolo). Dzisiaj udało mi się zalogować na jego konto, ale widząc liczbę konwersacji o grach, a nie zakupach i sprzedażach, podjąłem decyzję, że najlepiej będzie, jeśli ten, kto czeka na paczkę od niego, napisze. Z tego co wiem, chodzi o Potwory w Tokio, ale żona Bola szczegółów nie umiała podać.

Dzięki.
Awatar użytkownika
donPedro
Posty: 205
Rejestracja: 21 lut 2015, 14:41
Been thanked: 1 time

Re: Mig [*]

Post autor: donPedro »

Bardzo serdeczny, zawsze pomocny. Śpij kolego [']
Awatar użytkownika
Odi
Administrator
Posty: 6482
Rejestracja: 21 kwie 2007, 12:51
Lokalizacja: Gdynia
Has thanked: 608 times
Been thanked: 959 times

Re: Mig [*]

Post autor: Odi »

Stanley -> dzięki, za te kilka słów.
Awatar użytkownika
Rune
Posty: 1171
Rejestracja: 04 gru 2011, 21:20
Lokalizacja: Tortuga
Been thanked: 1 time
Kontakt:

Re: Mig [*]

Post autor: Rune »

Jak większość z nas znałem Miga wyłącznie z forum. Życzliwy, otwarty, kontaktowy. Od informacji o jego odejściu mam ogromny żal w sercu. Czuję jakby wygasła cząstka mojego planszówkowgo serducha i nie mogę się z tym pogodzić . Trzymaj się kolego gdziekolwiek jesteś.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka
Przystanek Planszówka - przystań dla wszystkich planszówkowych rozbójników morskich.
Chcę zdobyć
Oddam za talary
Awatar użytkownika
Veridiana
Administrator
Posty: 3240
Rejestracja: 12 wrz 2008, 17:21
Lokalizacja: Czyżowice
Has thanked: 15 times
Been thanked: 71 times
Kontakt:

Re: Mig [*]

Post autor: Veridiana »

Od REDAKCJI:

Pewnie zauważyliście czarną kokardę, okrywającą logotyp forum. Dziś żegnamy Michała, znanego wam jako "mig", wieloletniego forumowicza i naszego internetowego Kolegę. Wiele tysięcy postów, które tu opublikował, pozostaną świadectwem jego fachowości, gotowości do pomocy, a także przykładem koleżeństwa i kultury wypowiedzi. Michał miał nie tylko duży wkład w rozwój naszego forum, ale w ogóle w rozwój całego planszówkowego hobby. Zupełnie bezinteresownie przetłumaczył i umieścił w sieci około 100 instrukcji do anglojęzycznych gier, umożliwiając szerszemu gronu zapoznanie się z tymi tytułami. Ta czarna kokarda jest wyrazem naszego smutku po utracie Kolegi. Michale, do zobaczenia kiedyś przy wielkiej, wspólnej planszy. Wyrazy współczucia dla rodziny.
Awatar użytkownika
Yavi
Posty: 3186
Rejestracja: 08 lut 2013, 11:34
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 24 times
Been thanked: 40 times
Kontakt:

Re: Mig [*]

Post autor: Yavi »

Smutno, szczególnie że jeszcze kilka dni temu graliśmy dla niego...
Mig raz pomógł mi przy zamówieniu, a czytając jego posty zawsze uważałem go za osobę sympatyczną i wesołą.
Patrząc na jego aktywność na forum teraz, z innej perspektywy, podziwiam jego zapał, ale też pogodę ducha.

Wyrazy współczucia i wsparcia dla najbliższych.
Xth
Posty: 115
Rejestracja: 04 gru 2009, 18:41
Lokalizacja: Warszawa

Re: Mig [*]

Post autor: Xth »

Również znałem Miga tylko z forum. Po tej wiadomości czuję się jak bym dostał w łeb. Są takie chwile, że nie da się nic powiedzieć. Po prostu nic...
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Mig [*]

Post autor: Gromb »

Kochani,
Nie chcę rozgrzebywać starych ran, samego nachodzi mnie smutek, gry pomyśle o jego śmierci, w tak młodym wieku.
Administratorzy BGG chcą uczcić pamięć Michała. Czy ktoś z was, zna datę urodzenia Miga?
The Corps Is Mother, the Corps Is Father
Awatar użytkownika
adikom5777
Posty: 2231
Rejestracja: 28 gru 2009, 08:52
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 81 times
Been thanked: 12 times

Re: Mig [*]

Post autor: adikom5777 »

7.05.1978
Awatar użytkownika
Gromb
Posty: 2826
Rejestracja: 08 paź 2015, 19:09
Lokalizacja: Katowice
Has thanked: 846 times
Been thanked: 363 times

Re: Mig [*]

Post autor: Gromb »

The Corps Is Mother, the Corps Is Father
StanleyStone

Re: Mig [*]

Post autor: StanleyStone »

Dopiero teraz to widzę. Dzięki wielkie! Dobra robota :)
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Mig [*]

Post autor: mikeyoski »

Dziwne to uczucie, gdy poszukujesz tłumaczenia na BGG i widzisz, kto był bardzo czestym autorem... Dobrze się stało, że w ten oto sposób został uhonorowany

Tapnięte z mojego T800
ODPOWIEDZ