Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
mikeyoski
Posty: 1524
Rejestracja: 08 lut 2015, 00:32
Has thanked: 278 times
Been thanked: 172 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: mikeyoski »

Sęk w tym, że ingediencja w instrukcji pojawia się dużo częściej niż ingrediencja. Taki zgrzyt [emoji12]
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Wiem, też wczoraj dyspenser składałem :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

mikeyoski pisze:Sęk w tym, że ingediencja w instrukcji pojawia się dużo częściej niż ingrediencja. Taki zgrzyt [emoji12]
Tak, 'Ingrediencje' w instrukcji były pisane wielką literą, tuż przed drukiem padła decyzja, aby pisać je z małej. Decyzja była dobra, ale podczas podmiany chochlik spłatał w kilku miejscach figla tworząc nowy termin. Nie jest to wina tłumacza, to błąd składu, którego nie wychwyciło kolejne czytanie.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
zbazyl86
Posty: 91
Rejestracja: 21 sie 2014, 09:04

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: zbazyl86 »

Czy znana jest już majowa data premiery Troyes?
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

Kilka stron wczesniej padła data - połowa maja.
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
MonsterCookie
Posty: 99
Rejestracja: 31 maja 2014, 11:00
Lokalizacja: Gliwice

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: MonsterCookie »

Rebelu,
czy planujecie po akcji na wspieram.to prowadzić normalną sprzedaż T.I.M.E stories z dodatkami? Chętnie wesprę podstawkę, ale dopóki nie zagram i nie upewnię się czy to gra dla nas, raczej nie kupię od razu wszystkich dodatków. Z drugiej strony brak dostępnych dodatków na rynku raczej skutecznie odstraszy mnie od wsparcia podstawki,
z góry dzięki za odpowiedź :)
Piehoo
Posty: 1007
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Piehoo »

MonsterCookie pisze:Rebelu,
czy planujecie po akcji na wspieram.to prowadzić normalną sprzedaż T.I.M.E stories z dodatkami? Chętnie wesprę podstawkę, ale dopóki nie zagram i nie upewnię się czy to gra dla nas, raczej nie kupię od razu wszystkich dodatków. Z drugiej strony brak dostępnych dodatków na rynku raczej skutecznie odstraszy mnie od wsparcia podstawki,
z góry dzięki za odpowiedź :)
Co prawda nie mam w nicku Rebela, ale postaram sie odpowiedzieć. W akcji na pewno będzie możliwość kupienia samej podstawki, jak rownież będzie można kupić dodatki po kampanii w sklepach. Całym sensem tej kampanii jest to żeby upewnić sie ze gra "jednorazowa" przyjmie sie w Polsce. Jeżeli wynik będzie satysfakcjonujący to pewnie i kolejne scenariusze nie bedą problemem.
Cloud Games
Cloud Games na FB
Recenzje i przykładowe rozgrywki - Granie W Chmurach
Awatar użytkownika
ramar
Posty: 996
Rejestracja: 03 lis 2014, 18:26
Lokalizacja: Kalisz
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ramar »

Wpisując się w trend pytań dotyczących Troyes (o datę wydania i ceny) moją ciekawość zaspokoiła by odpowiedź o zawartość nowej wersji: czy będzie ona identyczna jak starszej wersji? (podtekstem jest to, czy warto kupić promosy/dodatkowe karty przeznaczone do starszej wersji gry).
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4675
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1045 times
Been thanked: 1988 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: warlock »

ramar pisze:Wpisując się w trend pytań dotyczących Troyes (o datę wydania i ceny) moją ciekawość zaspokoiła by odpowiedź o zawartość nowej wersji: czy będzie ona identyczna jak starszej wersji? (podtekstem jest to, czy warto kupić promosy/dodatkowe karty przeznaczone do starszej wersji gry).
Z góry uprzedzam - rewersy moich kart promo mają delikatnie inny odcień niż rewersy kart z podstawki (nie wiem, czy to reguła, ale u mnie tak właśnie jest).
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

zbazyl86 pisze:Czy znana jest już majowa data premiery Troyes?
Jeszcze nie wiadomo, z początkiem maja wysłaliśmy zapytanie i na razie czekamy na odpowiedź. Gdy tylko się czegoś dowiemy to będziemy informować.
ramar pisze:Wpisując się w trend pytań dotyczących Troyes (o datę wydania i ceny) moją ciekawość zaspokoiła by odpowiedź o zawartość nowej wersji: czy będzie ona identyczna jak starszej wersji? (podtekstem jest to, czy warto kupić promosy/dodatkowe karty przeznaczone do starszej wersji gry).
Według informacji które otrzymaliśmy będzie to wersja identyczna w polskiej wersji językowej z drobnymi poprawkami w instrukcji (nie znamy charakteru tych poprawek, otrzymaliśmy już poprawiony plik)
MonsterCookie pisze:Rebelu,
czy planujecie po akcji na wspieram.to prowadzić normalną sprzedaż T.I.M.E stories z dodatkami? Chętnie wesprę podstawkę, ale dopóki nie zagram i nie upewnię się czy to gra dla nas, raczej nie kupię od razu wszystkich dodatków. Z drugiej strony brak dostępnych dodatków na rynku raczej skutecznie odstraszy mnie od wsparcia podstawki,
z góry dzięki za odpowiedź :)
Akcję na ten tytuł przeprowadzamy przy udziale wspieram.to głównie z uwagi na zbadanie zapotrzebowania i zainteresowania polskiego rynku tą grą. Nie gwarantujemy, że po zakończeniu akcji dodatki, które w jej trakcie zostaną ufundowane, będą dostępne w regularnej sprzedaży. Nakład gry podstawowej oraz dodatków będzie dopasowany do zapotrzebowania.
Jednak w ramach akcji stworzymy ofertę dla naszych partnerów handlowych, tak aby mogli zakupić produkt do dalszej odsprzedaży. Jeśli zdecydują się na zakupienie większej ilości, aby posiadać produkt w ofercie również po zakończeniu akcji, to pojawia się światełko nadziei, że będzie go można później również kupić.

W dniu jutrzejszym w godzinach popołudniowych opublikujemy informację o cenach T.I.M.E Stories w ramach trwania akcji na wspieram.to. Można ją będzie odnaleźć w wątku poświęconym akcji (http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 57&t=42985) oraz otrzymają ją wszyscy zapisani do newslettera kampanii: https://wspieram.to/TIMEstories
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: schizofretka »

+ Jeśli amgielski nie jest problemem, to podstawka jest niezależna wedle zapewnien wyżej, więc możesz spokojnie wspierać polską i ewentualnie dokupić angielskie dodatki (których nie miesza się przecież ze sobą). Nigdy nie rozważałbym tej opcji w grze, gdzie są napisy poza nazwami własnymi, ale tutaj może się tak skonczyć - zależy od oferty na cały pakiet.


Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

W sprawie polskiej edycji T.I.M.E Stories i przygotowywanej dla niej kampanii w serwisie wspieram.to - jest dostępna aktualizacja, serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wątku poświęconego akcji:

http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewt ... 57&t=42985

Poniżej spoiler informacji tam zawartej:
Spoiler:
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ChlastBatem »

Trochę jestem rozczarowany ceną, szczególnie podstawki. Ale trzymam kciuki i tak.
schizofretka
Posty: 4360
Rejestracja: 13 mar 2010, 17:29
Lokalizacja: Warszawa
Been thanked: 6 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: schizofretka »

Ugh. Wiem, że klamka zapadła i pewnie wiecie lepiej, ale krótkie strecze IMO działają na wspieram.to odwrotnie niż na KS ze względu na konieczność każdorazowej płatności. Do tego brak PM i nagle okazuje się, że kampania robi się bardzo absorbująca, bo trzeba zdążyć z dopłatą za kolejny strecz. Ja w ten sposób już zfrajerzyłem się na dwóch kampaniach - wsparłem na samym początku i przegapiłem dodatki dodane na końcu kampanii. A tutaj jeszcze EB są przy każdym dodatku...

Gdyby był pakiet całości, taniej niż dziś mogę kupić w sklepie pewnie bym się zdecydował, ale tak - pominąwszy język polski i okazję wsparcia polskiej firmy - niestety oferta wydaje mi się mało konkurencyjna do zakupu wersji angielskiej w sklepie :(

Tak czy siak życzę z całego serca powodzenia, mam nadzieję, że rynek dorósł już do tak oryginalnych tytułów, może wtedy i SHCD się ziści!




Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Ja bym chciał do ciemnej nocki tak układać z wami razem,
Ale dajcie nowe klocki, albo zmieńcie ten obrazek!
Mogę przynieść
Awatar użytkownika
Ardel12
Posty: 3378
Rejestracja: 24 maja 2006, 16:26
Lokalizacja: Milicz/Wrocław
Has thanked: 1052 times
Been thanked: 2056 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Ardel12 »

schizofretka pisze:Ugh. Wiem, że klamka zapadła i pewnie wiecie lepiej, ale krótkie strecze IMO działają na wspieram.to odwrotnie niż na KS ze względu na konieczność każdorazowej płatności. Do tego brak PM i nagle okazuje się, że kampania robi się bardzo absorbująca, bo trzeba zdążyć z dopłatą za kolejny strecz. Ja w ten sposób już zfrajerzyłem się na dwóch kampaniach - wsparłem na samym początku i przegapiłem dodatki dodane na końcu kampanii. A tutaj jeszcze EB są przy każdym dodatku...

Gdyby był pakiet całości, taniej niż dziś mogę kupić w sklepie pewnie bym się zdecydował, ale tak - pominąwszy język polski i okazję wsparcia polskiej firmy - niestety oferta wydaje mi się mało konkurencyjna do zakupu wersji angielskiej w sklepie :(

Tak czy siak życzę z całego serca powodzenia, mam nadzieję, że rynek dorósł już do tak oryginalnych tytułów, może wtedy i SHCD się ziści!




Sent from my awesome mobile I want to brag about. May contain trace elements of tpos.
Całkowicie się zgadzam
Awatar użytkownika
ChlastBatem
Posty: 1648
Rejestracja: 14 kwie 2014, 15:35
Lokalizacja: Gdynia/Gdańsk
Has thanked: 12 times
Been thanked: 28 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: ChlastBatem »

Rebelu co z tym fantem?

Obrazek
Awatar użytkownika
dicer
Posty: 755
Rejestracja: 11 sty 2014, 00:57
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 1 time
Been thanked: 5 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: dicer »

No tak - na rysunku powinna być owca. :D :wink:
Awatar użytkownika
DarkSide
Posty: 3039
Rejestracja: 07 sty 2013, 15:12
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 578 times
Been thanked: 239 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: DarkSide »

ChlastBatem pisze:Rebelu co z tym fantem?
Nie pisz takimi zagadkami, bo ktoś poprawi na "Wynalezienie wełny" :mrgreen:
W idealnym świecie planszówkowym wszystkie eurasy ociekają klimatem, a wszystkie ameri mają przejrzyste zasady i nie potrzebują FAQ

Sprzedam gry
Moje zniżki Planszostrefa -11%, ALEplanszówki -3%
Awatar użytkownika
sirafin
Posty: 2715
Rejestracja: 21 sie 2009, 14:17
Lokalizacja: Gdańsk
Been thanked: 150 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: sirafin »

Wylezienie wełny. Temu owcu wełna wylazła, gdy przełaził przez krzadyle.
BECAUSE I'M BATMAN!

Moje planszówki
Awatar użytkownika
rastula
Posty: 10023
Rejestracja: 04 sty 2012, 01:02
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 1277 times
Been thanked: 1309 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rastula »

ChlastBatem pisze:Rebelu co z tym fantem?

Obrazek
no BA! ;-)
Awatar użytkownika
Pan_K
Posty: 2506
Rejestracja: 24 wrz 2014, 19:16
Lokalizacja: Wrocław
Has thanked: 189 times
Been thanked: 168 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Pan_K »

rastula pisze:
ChlastBatem pisze:Rebelu co z tym fantem?

Obrazek
no BA! ;-)
Zgadzam się. No Ba - Wełna! ;)
„Rzekł głupi w swoim sercu: nie ma Boga.”

Ryba bez roweru, to tylko ryba...
SirSowa
Posty: 133
Rejestracja: 11 lis 2013, 09:32
Lokalizacja: Wejherowo
Has thanked: 5 times
Been thanked: 8 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: SirSowa »

Drogi Rebelu,

Jako że zbliża się dzień starć w rodach miasta Troyes i niechybnym będzie mój własny udział w wydarzeniach owych zaplanowanych, ponowić pytanie zadane około dwóch miesięcy temu jestem zmuszony. Czy informacji pewnych w posiadaniu jesteście na temat potencjalnego wydania kart dodatkowych w liczbie 4? Czy negocjacje zakończyły się sukcesem czy też wydawca wypiął się swoimi czterema literami zacnemi na Was i na pytanie postawione odpowiedzieć nie zechciał?
Moja Kolekcja
Dotychczasowe transakcje:
- Zakup World of Warcraft: The Board Game - Dzieniu; Lords of Hellas - virco; Fanowskie dodatki do 7 Wonders - aigimig
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: detrytusek »

SirSowa pisze:Drogi Rebelu,

Jako że zbliża się dzień starć w rodach miasta Troyes i niechybnym będzie mój własny udział w wydarzeniach owych zaplanowanych, ponowić pytanie zadane około dwóch miesięcy temu jestem zmuszony. Czy informacji pewnych w posiadaniu jesteście na temat potencjalnego wydania kart dodatkowych w liczbie 4? Czy negocjacje zakończyły się sukcesem czy też wydawca wypiął się swoimi czterema literami zacnemi na Was i na pytanie postawione odpowiedzieć nie zechciał?
Czy w Troyes oprócz ew. tych kart będą jakiekolwiek zmiany? Oczywiście poza instrukcją PL. Nie mogę się dokopać do tej inf.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
raphaell7
Posty: 774
Rejestracja: 17 kwie 2014, 01:23
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 144 times
Been thanked: 83 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: raphaell7 »

detrytusek pisze:
SirSowa pisze:Drogi Rebelu,

Jako że zbliża się dzień starć w rodach miasta Troyes i niechybnym będzie mój własny udział w wydarzeniach owych zaplanowanych, ponowić pytanie zadane około dwóch miesięcy temu jestem zmuszony. Czy informacji pewnych w posiadaniu jesteście na temat potencjalnego wydania kart dodatkowych w liczbie 4? Czy negocjacje zakończyły się sukcesem czy też wydawca wypiął się swoimi czterema literami zacnemi na Was i na pytanie postawione odpowiedzieć nie zechciał?
Czy w Troyes oprócz ew. tych kart będą jakiekolwiek zmiany? Oczywiście poza instrukcją PL. Nie mogę się dokopać do tej inf.
Parę postów wcześniej było, wystarczyło trochę przewinąć do góry :) (link)
(S)przedam, (K)upię, Wishlista (BGG)
Rabaty: 3Trolle 7%, Mepel 5%, Rebel 5%, Planszostrefa 5%, Portal Games 4%, GryGrora 3%
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7340
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1116 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: detrytusek »

raphaell7 pisze:
Parę postów wcześniej było, wystarczyło trochę przewinąć do góry :) (link)
Przejrzałem z 10 stron wstecz, a tego nie zobaczyłem...ślepy ja...sorki i dzięki.
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Zablokowany