Dopuszczalne błędy produkcji gier planszowych

Tutaj można dyskutować na tematy ogólnie związane z grami planszowymi, nie powiązane z konkretnym tytułem.
dawid
Posty: 519
Rejestracja: 26 lut 2014, 14:59
Has thanked: 184 times
Been thanked: 240 times

Re: Dopuszczalne błędy produkcji gier planszowych

Post autor: dawid »

Chyba nie do końca przeczytałeś to co napisałem.

Zdecydowałem się na Chiny, bo cena taka sama a jakość lepsza niż w europie.
Wspieranie lokalnego biznesu to jest całkiem inna bajka, tutaj dyskusja toczy się o jakości produktów.
I dałem Ci przykład, że problemem nie jest to, że coś jest zrobione w chinach a to, że coś jest zrobione po taniości.

Praca 5 latków w tego typu fabrykach to jest przeszłość i nadal krzywdzący stereotyp.
Awatar użytkownika
BOLLO
Posty: 5281
Rejestracja: 24 mar 2020, 23:39
Lokalizacja: Bielawa
Has thanked: 1087 times
Been thanked: 1706 times
Kontakt:

Re: Dopuszczalne błędy produkcji gier planszowych

Post autor: BOLLO »

dawid pisze: 05 lis 2020, 11:12 Chyba nie do końca przeczytałeś to co napisałem.

Zdecydowałem się na Chiny, bo cena taka sama a jakość lepsza niż w europie.
Wspieranie lokalnego biznesu to jest całkiem inna bajka, tutaj dyskusja toczy się o jakości produktów.
I dałem Ci przykład, że problemem nie jest to, że coś jest zrobione w chinach a to, że coś jest zrobione po taniości.

Praca 5 latków w tego typu fabrykach to jest przeszłość i nadal krzywdzący stereotyp.
Dobrze rozumiałem co napisałeś, cena jest zawsze podyktowana tym że ktoś cierpi. U siebie w domu mam zapewne 90% rzeczy z chin i nie jestem z tego wcale dumny ale nie mam alternatywy zeby kupić Samsunga produkowanego w DE czy FR...niestety wiekszość rzeczy jest z Chin i nie twierdze ze są one złe. Źli są ci co wykorzystują ludzi do ich produkcji. I nie pisz mi prosze że tak nie jest i jest to stwierdzenie krzywdzące. Nie mówię że wszystkie firmy tak działają ale tak niestety jest....dobra koniec off topu z mojej strony.
ODPOWIEDZ