Whelps to Wyrms (KS)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
Abaddon1991
Posty: 80
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Whelps to Wyrms (KS)

Post autor: Abaddon1991 »

Hej!

Czy ktoś interesował się tą grą?
https://www.kickstarter.com/projects/la ... escription
A dragon-themed tile exploration game that bites back! Grow your dragon, learn unique skills, and hoard the most gold to be victorious!
Z tego co widziałem, nikt na forum nie wspominał o tej grze, a wydaje mi się całkiem ciekawa. Jak dla mnie fajny klimat i całkiem ładna gra. Mechanicznie chyba nic odkrywczego, ale chyba powinna być całkiem regrywalna i przyjemna.

Może małe zainteresowanie jest kwestią słabej kampanii na KS / słabej reklamy :? - chyba mało kto słyszał o tej grze, ufundowała się jakoś w lipcu i do teraz nie ma pledge managera i nie do końca wiadomo kiedy będzie...

Tak czy inaczej - ktoś może wziął jakiś pledge albo zastanawia się nad preorderem (jak już pledge manager/preorder się pojawi)?
Awatar użytkownika
weejet
Posty: 98
Rejestracja: 25 kwie 2016, 10:51
Been thanked: 3 times

Re: Whelps to Wyrms (KS)

Post autor: weejet »

Nie ma tony figurek, to i zainteresowanie jest niewielkie ;)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Awatar użytkownika
Abaddon1991
Posty: 80
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: Whelps to Wyrms (KS)

Post autor: Abaddon1991 »

W sumie są figurki smoków +można dokupić figurki łowców smoków jako add-on. Tona to może nie jest, ale niby gra ma wszystko na swoim miejscu. :P
Awatar użytkownika
Koshiash
Posty: 955
Rejestracja: 01 sty 2010, 17:45
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 42 times
Been thanked: 129 times

Re: Whelps to Wyrms (KS)

Post autor: Koshiash »

Ja tam żadnych projektów figurek nie widzę. :roll:
Awatar użytkownika
Abaddon1991
Posty: 80
Rejestracja: 21 sie 2014, 16:31
Has thanked: 15 times
Been thanked: 2 times

Re: Whelps to Wyrms (KS)

Post autor: Abaddon1991 »

Tutaj jest kilka zdjęć prototypów figurek: https://www.facebook.com/pg/LampLightGa ... 1204257830
Tak jak pisałem - chyba jakoś super się nie zareklamowali z tą grą (skoro do takich rzeczy trzeba się trochę dokopywać). :P
ODPOWIEDZ