Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świecie!

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Awatar użytkownika
everan
Posty: 364
Rejestracja: 19 wrz 2007, 13:33
Has thanked: 90 times
Been thanked: 117 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: everan »

elementh pisze:
everan pisze:Wytłumacz, proszę, mechanizm tutaj, bo może ginie po drodze jakaś autentycznie ciekawa wiedza.
Jeśli komuś faktycznie zależy na tej wiedzy to po nią przyjdzie lub poszuka na własną rękę. Nieudana próba sprowokowania mnie do wystawienia cennej wiedzy (...) Przykro mi jeśli Cię zawiodłem, ale na profesjonalizm trzeba zasłużyć.
Mistrzu, nie wyrzucaj mnie za drzwi! Przychodzę po wiedzę!
Moje sekretne imię voodoo to Papa Shango. Błogosławię każdy wątek, w którym się pojawię... ale jeden błogosławię najbardziej.
elementh
Posty: 43
Rejestracja: 28 paź 2016, 16:47

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: elementh »

everan pisze:Mistrzu, nie wyrzucaj mnie za drzwi! Przychodzę po wiedzę!
Niestety, musisz bardziej się postarać.
Imorezowa karcianka, której kampania nadal trwa https://polakpotrafi.pl/projekt/chlanie-czy-wyzwanie
Planszówko-karcianka w trakcie tworzenia "Who Let The Dogz Out" a tu Fanpage https://web.facebook.com/wholet.eu/
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Marx »

He he he,
Myślałem, że nic mnie już w świecie internetowym nie zaskoczy, szczególnie po tym jak swego czasu jakiś gówniarz założył temat z ankietą "czy widziałeś gołą babę na żywo?" na forum sportowym. A tutaj proszę trolling is a art pierwsza klasa. Wciąż się zastanawiam jednak czy tej wątpliwej jakości ilustracje na kartach to dalsza część trollingu ;-)
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Awatar użytkownika
pabula
Posty: 2109
Rejestracja: 10 cze 2008, 14:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 2 times
Been thanked: 69 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: pabula »

Przypomina mi się audycja w trójce niedawno, gdzie prowadzący zaproponował grę pewnej grupie osób.
Nie wytłumaczył reguł jednej osobie i kazał jej zgadnąć jakie są reguły w trakcie gry.
Każda osoba podawała liczbę. Leciało to tak:
3, 9, 27, 4 - i wtedy prowadzący: "brawo - wygrałaś! od nowa?"
2, 4, 8, 14, 3 - "brawo - wygrałaś!"
Kilka gier minęło ciągle tak samo. Nagle prowadzący przerywał i mówił "brawo - wygrałaś"
Ale za nic uczestniczka nie mogła odgadnąć reguł gry.
I jak już spanikowana, że coś jest z nią nie tak, poddała się, prowadzący wyjawił tajemnicę, że reguł nie ma! On ustala kto wygrał i w jakim momencie.
Piękna gra :)
Awatar użytkownika
zakwas
Posty: 1777
Rejestracja: 19 mar 2014, 00:45
Lokalizacja: Zgierz
Has thanked: 7 times
Been thanked: 12 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: zakwas »

elementh pisze:No dobra, przyszedł czas żeby się przyznać do pewnych rzeczy ;-)
Wiele z moich postów, które wylądowały w tej dyskusji to były działania typowo marketingowe (tak, negatywny marketing potrafi mieć pozytywny oddźwięk). Chodziło głównie o narobienie trochę szumu wokół planszówki, aby później ten hot ruch przekierować na właściwy post :)
Post o którym mowa, znajdziecie tutaj, a ten temat zamykam, bo już chyba nie będzie nam potrzebny.
Jeśli ktoś poczuł się urażony to oczywiście przepraszamy :)
No ale sami przyznajcie, kto normalny by pisał to co ja np "ochłapy, które wam daliśmy" czy beztroskie "kto chce zagrać" :P

pozdrawiam ekipę, bo byliście dzielni :)
No dobra, to ile w końcu było dni testów?
Awatar użytkownika
detrytusek
Posty: 7334
Rejestracja: 04 maja 2015, 12:00
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 460 times
Been thanked: 1108 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: detrytusek »

zakwas pisze:
No dobra, to ile w końcu było dni testów?
Jeśli rozgrywka ma trwać 1-5h - 2h, a testowali przez 14 dni to wychodzi niebagatelna liczba 35-45 gier (policzyłem miłosiernie bite 5h dziennie). No chyba, że to ten przeklęty marketing i
http://www.rebel.pl/product.php/1,1010/ ... Wcale.html
bo przecież
""Losowość" - to najlepsze słowo opisujące naszą grę"
"Nie ma sensu wiara w rzeczy, które istnieją."

Do sprzedania: Obsession + dodatki, Gaia Project, Roll Camera

Wątek sprzedażowy
Awatar użytkownika
Samanar
Posty: 122
Rejestracja: 22 gru 2013, 20:02
Has thanked: 17 times

Re: Who let the dogz out - czyli nowość od Polaków na świeci

Post autor: Samanar »

Janusze marketingu znowu atakują, może trzeba zawołać Panią mgr Ewelinę żeby ratowała tonący okręt?
"Cenna wiedza" - czyli jak zostać przydybanym podczas robienia z siebie idioty i rżnąć głupa dalej udając, że to tylko tak niechcący a w zasadzie to specjalnie.

Ciekawym jakie jeszcze starożytne chińskie sztuki się objawią w tym wątku. Jeden z moich ulubionych 8) .

Obrazek
ODPOWIEDZ