Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

Angielska wersja na Rebelu kosztuje 160 PLN, więc SCD polskiej edycji powinno w teorii być niższe. Zatem cena w dobrym sklepie z rabatami może być na poziomie ~ 110 PLN ? To takie luźne wyliczenia.
ramar pisze: Mój też jeszcze nie ma :)
Ciekawe czy to ten sam sklep? :D
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

Marx pisze:Angielska wersja na Rebelu kosztuje 160 PLN, więc SCD polskiej edycji powinno w teorii być niższe. Zatem cena w dobrym sklepie z rabatami może być na poziomie ~ 110 PLN ? To takie luźne wyliczenia.
Brzmi przyzwoicie
Awatar użytkownika
kamron6
Posty: 1106
Rejestracja: 23 sty 2010, 20:57
Has thanked: 49 times
Been thanked: 66 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: kamron6 »

"Po weekendzie, we wtorek 17 maja startuje T.I.M.E. Stories - wielu z Was nie było do końca zadowolonych, że dodatki będą odblokowane jako kolejne stretch goalowa (cele dodatkowe). Ponoć REBEL zawsze słucha swoich klientów. Zawsze ;)"

:mrgreen:
Osoby z Wrocławia zapraszam do wrocławskiej grupy facebookowej zrzeszającej miłośników gier strategicznych i wojennych
evel
Posty: 29
Rejestracja: 23 mar 2016, 16:08

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: evel »

Drogi Rebelu, pytanie z innej beczki:
Czy mogę ZWRÓCIĆ grę od Was, z której została zdjęta folia? Kupiłam grę w prezencie ślubnym, odfoliowałam celem sprawdzenia*, po czym dowiedziałam się, że obdarowywani właśnie sobie sami tę grę "fundnęli" i już nie chcą. Oczywiscie poza zdjętą folią nic nie jest macane, nie wyjęte żetony ani nic, jak ze sklepu - tylko bez folii. Można zwrócić?

Szukam komu mogłabym dać tę grę, bo sama już mam, ale najprościej byłoby mi chyba ją zwrócić do was i kupić coś nowego?

* proszę się nie dziwić. Odkąd kolega dostał w prezencie urodzinowym Tikala bez drewnianych części, zawsze w gronie graczy zdejmujemy folię zaraz po zakupie i sprawdzamy zawartość. Potem jest problem z reklamacją, zwłaszcza jeśli grę kupuje się z wyprzedzeniem w stosunku do okazji, na którą ma być dana.
Sekator
Posty: 523
Rejestracja: 12 lut 2015, 15:58
Been thanked: 1 time

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Sekator »

Może się mylę, ale chyba jak nie wybijałaś żetonów, nie zdejmowałaś folii z kart, innymi słowy nic poza zdjęciem folii z pudła, to chyba możesz zwrócić. Gdzieś tak czytałem, ale nie mogę znaleźć tego nigdzie teraz żeby zacytować :D
Awatar użytkownika
zioombel
Posty: 1148
Rejestracja: 21 wrz 2010, 13:19
Lokalizacja: Wołomin
Has thanked: 200 times
Been thanked: 98 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: zioombel »

evel pisze:Drogi Rebelu, pytanie z innej beczki:
Czy mogę ZWRÓCIĆ grę od Was, z której została zdjęta folia? Kupiłam grę w prezencie ślubnym, odfoliowałam celem sprawdzenia*, po czym dowiedziałam się, że obdarowywani właśnie sobie sami tę grę "fundnęli" i już nie chcą. Oczywiscie poza zdjętą folią nic nie jest macane, nie wyjęte żetony ani nic, jak ze sklepu - tylko bez folii. Można zwrócić?

Szukam komu mogłabym dać tę grę, bo sama już mam, ale najprościej byłoby mi chyba ją zwrócić do was i kupić coś nowego?

* proszę się nie dziwić. Odkąd kolega dostał w prezencie urodzinowym Tikala bez drewnianych części, zawsze w gronie graczy zdejmujemy folię zaraz po zakupie i sprawdzamy zawartość przyszłego prezentu zanim go damy. Potem jest problem z reklamacją, zwłaszcza jeśli grę kupuje się z wyprzedzeniem w stosunku do okazji, na którą ma być dana.
Nie łatwiej załatwiać takie rzeczy w prywatnej wiadomości lub mailem?
Co to ma do planów wydawniczych rebela?
Awatar użytkownika
lynwith
Posty: 242
Rejestracja: 27 sty 2015, 22:27
Lokalizacja: Katowice

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: lynwith »

Takie pytanie kiedy można się spodziewać Ca$h 'n Gun$ ? :>
Awatar użytkownika
Chaaber
Posty: 1054
Rejestracja: 29 sty 2014, 22:03
Lokalizacja: Łódź
Has thanked: 10 times
Been thanked: 10 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Chaaber »

lynwith pisze:Takie pytanie kiedy można się spodziewać Ca$h 'n Gun$ ? :>
Podpinam się pod to pytanko, a dodatkowo ciekawy jestem informacji na temat sushi go, jak scd, data wydania.
xelos80
Posty: 669
Rejestracja: 15 lis 2013, 17:33
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: xelos80 »

zioombel pisze:
evel pisze:Drogi Rebelu, pytanie z innej beczki:
Czy mogę ZWRÓCIĆ grę od Was, z której została zdjęta folia? Kupiłam grę w prezencie ślubnym, odfoliowałam celem sprawdzenia*, po czym dowiedziałam się, że obdarowywani właśnie sobie sami tę grę "fundnęli" i już nie chcą. Oczywiscie poza zdjętą folią nic nie jest macane, nie wyjęte żetony ani nic, jak ze sklepu - tylko bez folii. Można zwrócić?

Szukam komu mogłabym dać tę grę, bo sama już mam, ale najprościej byłoby mi chyba ją zwrócić do was i kupić coś nowego?

* proszę się nie dziwić. Odkąd kolega dostał w prezencie urodzinowym Tikala bez drewnianych części, zawsze w gronie graczy zdejmujemy folię zaraz po zakupie i sprawdzamy zawartość przyszłego prezentu zanim go damy. Potem jest problem z reklamacją, zwłaszcza jeśli grę kupuje się z wyprzedzeniem w stosunku do okazji, na którą ma być dana.
Nie łatwiej załatwiać takie rzeczy w prywatnej wiadomości lub mailem?
Co to ma do planów wydawniczych rebela?
W sumie pewnie ni jak ale ja też bym się chętnie dowiedział jak to jest w takiej sytuacji.
Awatar użytkownika
Nataniel
Administrator
Posty: 5293
Rejestracja: 03 cze 2004, 20:46
Lokalizacja: Gdańsk Osowa
Been thanked: 6 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Nataniel »

evel pisze:Czy mogę ZWRÓCIĆ grę od Was, z której została zdjęta folia? Kupiłam grę w prezencie ślubnym, odfoliowałam celem sprawdzenia*, po czym dowiedziałam się, że obdarowywani właśnie sobie sami tę grę "fundnęli" i już nie chcą. Oczywiscie poza zdjętą folią nic nie jest macane, nie wyjęte żetony ani nic, jak ze sklepu - tylko bez folii. Można zwrócić?
Pytanie faktycznie z zupełnie innej beczki niż temat wątku :-) Niemniej oczywiście grę można zwrócić w ciągu 14 dni bez podawania przyczyny i nie ma problemu, może być rozfoliowana.
= Artur Nataniel Jedlinski | GG #27211, skype: natanielx =
= Festiwal gier planszowych w Gdyni - GRAMY! =
Awatar użytkownika
Tycjan
Posty: 3200
Rejestracja: 23 sty 2008, 22:14
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 44 times
Been thanked: 32 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Tycjan »

Wszystkich zainteresowanych kampanią związaną z grą "T.I.M.E Stories", zapraszam do przeczytania tekstu, z którego dowiecie się o czym są wszystkie dodatki (spoilery ukryte), ale również można poznać ich CENY ;)

Link: http://marcinkrupinski.znadplanszy.pl/2 ... ry-wybrac/

# ZnadPlanszy.pl - tutaj piszę: http://miroslawgucwa.znadplanszy.pl | NAJWIĘKSZA baza premier i zapowiedzi gier wydanych po polsku: http://Premiery.ZnadPlanszy.pl
michalku

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: michalku »

Własnie mam info, że polskie wydanie Troyes ulega przesunięciu na późniejszy termin (nie podano jaki).
Przypuszczam więc, że szybciej będzie można zanabyć dodruk Troyes w wersji obcojęzycznej, który zgodnie z tym, co jest na stronach sklepów w US, ma być dostępny od 30 czerwca (niestety z adnotacją 'date subject to change').
Awatar użytkownika
Marx
Posty: 2420
Rejestracja: 24 sty 2016, 10:50
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 52 times
Been thanked: 17 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Marx »

michalku pisze:Własnie mam info, że polskie wydanie Troyes ulega przesunięciu na późniejszy termin (nie podano jaki).
Przypuszczam więc, że szybciej będzie można zanabyć dodruk Troyes w wersji obcojęzycznej, który zgodnie z tym, co jest na stronach sklepów w US, ma być dostępny od 30 czerwca (niestety z adnotacją 'date subject to change').
Wielka szkoda! Czekam na tę grę :-((((( Dupa!
Waiting is the hardest part.

Z nimi przychodzi mi się pożegnać
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

Ale Troyes nadal pozostaje w planach wydawnictwa, tak?
Awatar użytkownika
Sardo
Posty: 87
Rejestracja: 15 sie 2012, 22:31
Lokalizacja: Kraków
Has thanked: 4 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Sardo »

REBEL.pl pisze:
panbary pisze:Czy rozważacie wydanie Histrio? :)
Tak, czekamy na egzemplarz do zagrania.
Jakieś decyzje odnośnie tytułu się dokonały? Można liczyć na polską edycję? :)
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

michalku pisze:Własnie mam info, że polskie wydanie Troyes ulega przesunięciu na późniejszy termin (nie podano jaki).
Przypuszczam więc, że szybciej będzie można zanabyć dodruk Troyes w wersji obcojęzycznej, który zgodnie z tym, co jest na stronach sklepów w US, ma być dostępny od 30 czerwca (niestety z adnotacją 'date subject to change').
Tak, niestety :( Dziś otrzymaliśmy także szacowaną datę dostępności i wynika z niej, że premiera będzie na wrzesień. Druk jest łączony dla kilku partnerów, niestety nie wszyscy dostarczyli materiały na czas i okno na druk w fabryce uciekło.
mikeyoski pisze:A co z GIPFami? Wiadomo cosik może na ten temat? :-)

Tapnięte z espiątki
Druk GIPFa oraz YINSHa jest planowany na czerwiec, dostępne zapewne w lipcu.
lynwith pisze:Takie pytanie kiedy można się spodziewać Ca$h 'n Gun$ ? :>
Na razie brak dokładnych informacji, wydawca zbiera partnerów do druku międzynarodowego. Poinformujemy gdy dowiemy się czegoś więcej. Wstępne szacunki to i tak wrzesień/październik 2016.
Chaaber pisze:(...) dodatkowo ciekawy jestem informacji na temat sushi go, jak scd, data wydania.
SCD powinna wynosić ok. 45-55 zł. Planowana data premiery to sierpień/wrzesień 2016, przy czym jest dość podatna na opóźnienia z uwagi na produkcję w Chinach i transport do Polski.
Sardo pisze:
REBEL.pl pisze:
panbary pisze:Czy rozważacie wydanie Histrio? :)
Tak, czekamy na egzemplarz do zagrania.
Jakieś decyzje odnośnie tytułu się dokonały? Można liczyć na polską edycję? :)
Nie z ramienia Rebela, zagraliśmy i Histrio nie znalazło miejsca w naszym planie wydawniczym.
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
TTR_1983
Posty: 3936
Rejestracja: 15 kwie 2012, 22:42
Has thanked: 2 times
Been thanked: 88 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: TTR_1983 »

To na pierwszej stronie zróbcie szacher-macher, żeby się inni nie napalali z Troyes na maj.
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

Ja jestem jednym z tych "napalonych " na Troyes. Nie rezygnujecie z wydania tego tytułu? Chce się upewnić .
Awatar użytkownika
REBEL.pl
Posty: 1468
Rejestracja: 29 paź 2008, 11:52
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 199 times
Been thanked: 740 times
Kontakt:

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: REBEL.pl »

Wincenty Jan pisze:Ja jestem jednym z tych "napalonych " na Troyes. Nie rezygnujecie z wydania tego tytułu? Chce się upewnić .
Nie, byliśmy pierwszymi którzy oddali materiały do druku, teraz pozostaje nam już tylko czekać... No i zapłacić za druk po jego uruchomieniu ;)
wydawnictwo Rebel
Nadchodzące premiery | Aktualności wydawnicze | Kontakt | Dystrybucja: hurt.rebel.pl
Wincenty Jan
Posty: 1862
Rejestracja: 24 cze 2015, 08:57
Lokalizacja: Jaworzno
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Wincenty Jan »

REBEL.pl pisze:
Wincenty Jan pisze:Ja jestem jednym z tych "napalonych " na Troyes. Nie rezygnujecie z wydania tego tytułu? Chce się upewnić .
Nie, byliśmy pierwszymi którzy oddali materiały do druku, teraz pozostaje nam już tylko czekać... No i zapłacić za druk po jego uruchomieniu ;)
Ciekawe jaki kraj zapomniał przekazać pliki do druku... :lol:
Awatar użytkownika
rattkin
Posty: 6518
Rejestracja: 24 maja 2013, 15:00
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 382 times
Been thanked: 930 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: rattkin »

Francja, zawsze Francja :)
Awatar użytkownika
Backero
Posty: 389
Rejestracja: 31 maja 2015, 21:34
Lokalizacja: Rzeszów
Has thanked: 143 times
Been thanked: 82 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Backero »

Rebelu, jakieś info kiedy możemy spodziewać się dodatku do World of Tanks Rush? :)
Carmash
Posty: 419
Rejestracja: 13 sty 2016, 08:25
Lokalizacja: Gdańsk
Has thanked: 3 times
Been thanked: 15 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Carmash »

Choć brakuje jeszcze 3%, to i tak z tego oto miejsca przychodzi mi złożyć gratulacje na ręce Waszego wydawnictwa. Okazuję się jednak, że na naszym rynku jest miejsce dla gier takich jak T.I.M.E Stories :)
Banan2
Posty: 2616
Rejestracja: 12 maja 2009, 09:28
Lokalizacja: Poznań
Has thanked: 118 times
Been thanked: 67 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: Banan2 »

Carmash pisze:Choć brakuje jeszcze 3%, to i tak z tego oto miejsca przychodzi mi złożyć gratulacje na ręce Waszego wydawnictwa. Okazuję się jednak, że na naszym rynku jest miejsce dla gier takich jak T.I.M.E Stories :)
Jakie tam brakuje?! Jest 103%!!! Gra ufundowana !!!!
Teraz poprosimy o SG, na początek obietnicę wydania kolejnych dodatków.
Pozdrawiam
Moja kolekcja
10% rabatu w planszomanii, 7% w 3Trollach, 5% w Battle Models
Awatar użytkownika
warlock
Posty: 4641
Rejestracja: 22 wrz 2013, 19:19
Lokalizacja: Lublin
Has thanked: 1033 times
Been thanked: 1949 times

Re: Rebel - plany wydawnicze na 2016 rok

Post autor: warlock »

Wsparłem TS za 149 zł, niestety budżet nie pozwala na więcej...
Zablokowany