Lacerta na 2016

Plany wydawnicze i dyskusje o wydawnictwach polskich i zagranicznych
Awatar użytkownika
pan_satyros
Posty: 6131
Rejestracja: 18 maja 2010, 15:29
Lokalizacja: Siemianowice
Has thanked: 646 times
Been thanked: 513 times
Kontakt:

Re: Lacerta na 2015

Post autor: pan_satyros »

Trolliszcze pisze:Ja myślę, że znajdą się nawet opcje poniżej 200 złotych. Wystarczy, że np. 3Trolle puszczą po 219 i wpadnie jakiś rabacik 7% (czyli w sumie 12% razem z wypracowaną zniżką) - i już jest mniej niż 200.
Ba, z rabatkami już równo 178.52, więc cena bardzo dobra jak na zawartość.
Awatar użytkownika
JimmyPL
Posty: 263
Rejestracja: 30 sty 2013, 19:11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Has thanked: 53 times
Been thanked: 51 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: JimmyPL »

Jiz w trollach przedsprzedaz za 199. Cena dobra:)
Piehoo
Posty: 1007
Rejestracja: 15 gru 2012, 21:31
Lokalizacja: Warszawa Tarchomin
Has thanked: 2 times
Been thanked: 46 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Piehoo »

Zdecydowanie taniej niż oryginalna wersja. Z rabatami to muszę przyznać że niezła okazja, komponenty warte swojej ceny.
Cloud Games
Cloud Games na FB
Recenzje i przykładowe rozgrywki - Granie W Chmurach
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1092
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 31 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Rafal_Kruczek »

Jestem ciekaw czy i za ile wyjdzie w Polsce 504
Wszystko wskazuje na Larertę jako domyslnego potencjalnego wydawce gier od 2F-Spiele.
http://bgg.cc/article/19609028#19609028
There will be no Polish edition in 2015, but there are likely plans for a Spring 2016 release.

And hopefully even more localized versions, let's see!

The release of the first 6 versions is scheduled for October/November 2015, so in time for SPIEL in Essen.

Henning
(2F-Spiele)
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: wajdzik83 »

Witam! Wiadomo już coś na temat polskiej edycji Caverny ?? Co prawda zamówiłem już egzemplarz w przedsprzedaży ale ciakaw jestem kiedy gra trafi do sprzedaży ??
Awatar użytkownika
orzeh
Posty: 1281
Rejestracja: 04 lut 2015, 10:05
Lokalizacja: Mysłowice
Has thanked: 127 times
Been thanked: 194 times
Kontakt:

Re: Lacerta na 2015

Post autor: orzeh »

Będzie premiera Lekarstwa?
pattom
Posty: 1428
Rejestracja: 23 sty 2010, 14:18
Lokalizacja: Wrocław

Re: Lacerta na 2015

Post autor: pattom »

Jakieś wieści o premierze Pandemia: Lekarstwo ?
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Szaweł »

Wg. ostatniej informacji Lacerty sprzed miesiąca, gra jest już w sklepach od przedwczoraj :)
2. Pandemic: Lekarstwo - gra powinna dotrzeć do naszej granicy 9 lipca. Od razu po odprawie celnej trafi do ogólnej sprzedaży, co nastąpi około 15 lipca !
EDYTA: doczytałem cytat, który sam wkleiłem :D i przecież jest napisane "około" 15 lipca, także myślę, że tydzień można im dać zanim się za to zlinczuje ;)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2015, 09:08 przez Szaweł, łącznie zmieniany 2 razy.
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
to tylko ja
Posty: 179
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Suwałki

Re: Lacerta na 2015

Post autor: to tylko ja »

Wciąż niestety nic nie wiadomo o terminach, kontaktowałem się z Lacertą odnośnie aktualizacji planów wydawniczych i milczą... strona/forum i facebook także :)
Sam czekam właśnie na Lekarstwo i Kawernę... a tu cisza jak makiem zasiał...
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Szaweł »

to tylko ja pisze:Wciąż niestety nic nie wiadomo o terminach, kontaktowałem się z Lacertą odnośnie aktualizacji planów wydawniczych i milczą... strona/forum i facebook także :)
Sam czekam właśnie na Lekarstwo i Kawernę... a tu cisza jak makiem zasiał...
Ja próbuję się dowiedzieć odnośnie wpłaty za Legacy i też milczą: telefon, mail, forum. Może splajtowali i już nie istnieją a wszystkie ich gry jak i ich samych wchłonęła nicość albo inna czarna dziura :) (żeby była jasność, absolutnie im tego nie życzę - ani nicości, ani czarnej dziury ani tym bardziej plajty :) ).
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
cezner
Posty: 3072
Rejestracja: 30 wrz 2005, 20:26
Lokalizacja: Opole
Has thanked: 8 times
Been thanked: 89 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: cezner »

Szaweł pisze:
to tylko ja pisze:Wciąż niestety nic nie wiadomo o terminach, kontaktowałem się z Lacertą odnośnie aktualizacji planów wydawniczych i milczą... strona/forum i facebook także :)
Sam czekam właśnie na Lekarstwo i Kawernę... a tu cisza jak makiem zasiał...
Ja próbuję się dowiedzieć odnośnie wpłaty za Legacy i też milczą: telefon, mail, forum. Może splajtowali i już nie istnieją a wszystkie ich gry jak i ich samych wchłonęła nicość albo inna czarna dziura :) (żeby była jasność, absolutnie im tego nie życzę - ani nicości, ani czarnej dziury ani tym bardziej plajty :) ).
A może po prostu są na urlopie? :mrgreen:
Awatar użytkownika
Rafal_Kruczek
Posty: 1092
Rejestracja: 20 sie 2008, 11:48
Lokalizacja: Legnica
Has thanked: 84 times
Been thanked: 31 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Rafal_Kruczek »

Szaweł pisze:
to tylko ja pisze:Wciąż niestety nic nie wiadomo o terminach, kontaktowałem się z Lacertą odnośnie aktualizacji planów wydawniczych i milczą... strona/forum i facebook także :)
Sam czekam właśnie na Lekarstwo i Kawernę... a tu cisza jak makiem zasiał...
Ja próbuję się dowiedzieć odnośnie wpłaty za Legacy i też milczą: telefon, mail, forum. Może splajtowali i już nie istnieją a wszystkie ich gry jak i ich samych wchłonęła nicość albo inna czarna dziura :) (żeby była jasność, absolutnie im tego nie życzę - ani nicości, ani czarnej dziury ani tym bardziej plajty :) ).
https://www.facebook.com/LacertaPL/post ... 3666333784
"Wydawnictwo Lacerta
8 lipca o 00:01 ·
Długa cisza na naszym profilu oznacza nic innego jak .. OKRES URLOPOWY ! Emotikon smile Mimo tego trzymamy rękę na pulsie w sprawach nowości,
który mają pojawić się już praktycznie na dniach."

Pogoda teraz taka, upa,ł nic sie nie chce robić... Ale z drugiej strony tez bym wolał żeby jakeis informacje na temat Pandemica juz były skoro gra ma byc w pazdzierniku - to właściwie już powinna się drukowac. Zeby znowu nie było, że "ktoś zapomniał o polskiej wersji"...
Ostatnio zmieniony 17 lip 2015, 11:06 przez Rafal_Kruczek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4778
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1036 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Trolliszcze »

Jak jest urlop, to się w mailu ustawia zwrotkę, że się jest na urlopie (a na komórce służbowej można nagrać wiadomość). No ale dla niektórych najwyraźniej to wciąż są nieosiągalne zdobycze techniki.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Szaweł »

cezner pisze:
Szaweł pisze:
to tylko ja pisze:Wciąż niestety nic nie wiadomo o terminach, kontaktowałem się z Lacertą odnośnie aktualizacji planów wydawniczych i milczą... strona/forum i facebook także :)
Sam czekam właśnie na Lekarstwo i Kawernę... a tu cisza jak makiem zasiał...
Ja próbuję się dowiedzieć odnośnie wpłaty za Legacy i też milczą: telefon, mail, forum. Może splajtowali i już nie istnieją a wszystkie ich gry jak i ich samych wchłonęła nicość albo inna czarna dziura :) (żeby była jasność, absolutnie im tego nie życzę - ani nicości, ani czarnej dziury ani tym bardziej plajty :) ).
A może po prostu są na urlopie? :mrgreen:
Wszyscy? Od ponad miesiąca? Się powodzi w takim razie :shock:

Nie mam ciśnienia, bo jestem w 99% przekonany, że kasę wpłaciłem całą i że gry (prędzej czy później) otrzymam, nie lubię po postu lekceważenia. Bardzo nie lubię. Nienawidzę. :D
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
wajdzik83
Posty: 345
Rejestracja: 11 lis 2012, 07:53
Has thanked: 1 time
Been thanked: 4 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: wajdzik83 »

Mnie też to trochę boli jak patrzę na półkę na której mam prawie wszystkie gry tego wydawnictwa :( ,a ostatnia informacja na temat nowości wydawniczych jest z dnia 12 czerwca :/ No chyba że w wydawnictwie pracuje tylko jedna osoba i ciężko wszystko ogarnąć ;)
Awatar użytkownika
Trolliszcze
Posty: 4778
Rejestracja: 25 wrz 2011, 18:25
Has thanked: 69 times
Been thanked: 1036 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Trolliszcze »

Lacerta to zawsze było małe wydawnictwo. Ostatnio się odgrażali, że powiększają zespół, ale jak widać skończyło się na groźbach.
Szaweł
Posty: 1897
Rejestracja: 25 cze 2013, 12:45
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Been thanked: 5 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Szaweł »

Trolliszcze pisze:Lacerta to zawsze było małe wydawnictwo. Ostatnio się odgrażali, że powiększają zespół, ale jak widać skończyło się na groźbach.
Może po prostu masę robili... a teraz ich nie ma, bo przegięli z syntholem i... zrobili pufff i tyle ich było widać 8)
Moja kolekcja
Moje rabaty, których chętnie użyczę: Planszostrefa 11%, Huble 5%, Rebel 4%, AlePlanszówki 3%
Awatar użytkownika
to tylko ja
Posty: 179
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Suwałki

Re: Lacerta na 2015

Post autor: to tylko ja »

Zawsze myślałem, że kontakt z klientami, którzy przecież wykładają ciężko zarobione złocisze, powinien być jak najlepszy. Nie kosztuje to, ani wiele czasu, ani środków. Nie chcą odpowiadać na 100 maili o tej samej treści dotyczącej terminu wydawania gier, ok... niech zamieszczą info na stronie. Czy to aż tak wiele?

Sam prowadzę działalność gospodarczą i informuję ludzi na bieżąco: co, jak, gdzie i kiedy. W dobie wszechobecnego internetu na maile także odpisuję ekspresowo, nawet jak jestem na urlopie - w końcu to mój biznes... Strona/fanpage?? Zawsze wszystko aktualne i na czas... jakaś informacja nie jasna? - śpieszę z wyjaśnieniami.

Bez ludzi, tzn klientów firma by nie istniała... A zauważyłem, że miły kontakt i doinformowanie powoduje ciekawą reakcję zwrotną... klient z chęcią do mnie wraca i poleca innym. Aby to odkryć nie trzeba mieć doktoratu z marketingu...

Lacerta to małe wydawnictwo? Ok... rozumiem... tym bardziej powinno zależeć im na Nas... a jak jest? A później dziwota... że ich gry się nie sprzedają.
Bo klient nie kupuje gry... kupuje przyjemny czas, który przy niej spędzi... I odwdzięczy się z nawiązką, jeżeli chwile poświęcone na kontakt z wydawnictwem przed i po zakupie, będą równie przyjemne...
Awatar użytkownika
veljarek
Posty: 1188
Rejestracja: 07 sty 2009, 19:50
Lokalizacja: Warszawa - Ochota
Has thanked: 5 times
Been thanked: 23 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: veljarek »

Lacerta to o ile mi wiadomo to jednoosobowe wydawnictwo :)
_______________
Nie wystarczy grać w gry, trzeba jeszcze grać we właściwe gry
Awatar użytkownika
to tylko ja
Posty: 179
Rejestracja: 07 gru 2008, 19:51
Lokalizacja: Suwałki

Re: Lacerta na 2015

Post autor: to tylko ja »

veljarek pisze:Lacerta to o ile mi wiadomo to jednoosobowe wydawnictwo :)
Małżeństwo... w sumie to jak dwie osoby złączone w jedno ;)
Info ze strony Lacerty:
Obecnie wydawnictwem zarządzają Małgorzata i Przemysław Korzeniewscy.
Jednoosobową działalność także i ja prowadzę, więc to żadna wymówka ;)
Ostatnio zmieniony 17 lip 2015, 13:11 przez to tylko ja, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9466
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1445 times
Kontakt:

Re: Lacerta na 2015

Post autor: MichalStajszczak »

veljarek pisze:Lacerta to o ile mi wiadomo to jednoosobowe wydawnictwo
Moim zdaniem dwuosobowe, chyba, że mąż i żona są jednym ciałem :lol:

EDIT: widzę, że ktoś był szybszy
Awatar użytkownika
vojtas
Posty: 1785
Rejestracja: 10 wrz 2013, 21:28
Has thanked: 23 times
Been thanked: 83 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: vojtas »

Pod względem liczby zatrudnionych, które polskie wydawnictwo jest największe? Rebel? Portal chyba też w czołówce. :)
Awatar użytkownika
MichalStajszczak
Posty: 9466
Rejestracja: 31 sty 2005, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Has thanked: 508 times
Been thanked: 1445 times
Kontakt:

Re: Lacerta na 2015

Post autor: MichalStajszczak »

vojtas pisze:Pod względem liczby zatrudnionych, które polskie wydawnictwo jest największe? Rebel? Portal chyba też w czołówce.
:lol:
Z pewnością Trefl i Granna są znacznie większe. Oczywiście nie w porównaniu z "całym Rebelem" tylko z ekipą, zajmującą się w Rebelu wydawaniem gier, która nie jest dużo większa niż Lacerta.
Tony23
Posty: 421
Rejestracja: 03 paź 2014, 18:43
Been thanked: 5 times

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Tony23 »

Ile razy widzę nowy post w wątku Lacerty, tyle razy mam nadzieję na newsa odnośnie wydania polskiego dodatku do MK ;)

stupid me :(
Awatar użytkownika
Bogus_law
Posty: 106
Rejestracja: 24 mar 2005, 15:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Lacerta na 2015

Post autor: Bogus_law »

Może założycie nowy wątek "Wieszamy psy na Lacercie" co by ten zostawić na dyskusje o grach ? ;)
1. Mathematics is the language of nature.
2. Everything around us can be represented and understood through numbers.
3. If you graph these numbers, patterns emerge. Therefore: There are patterns everywhere in nature.
Zablokowany