Wiedźmia Skała / Witchstone (Martino Chiacchiera, Reiner Knizia)

Tutaj można dyskutować o konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier.
NIE NALEŻY TUTAJ PYTAĆ O ZASADY, MALOWANIE, ROBIENIE INSERTÓW ORAZ KOSZULKI! OD TEGO SĄ INNE PODFORA
Regulamin forum
Na tym podforum można dyskutować konkretnych grach planszowych i karcianych. Każda gra ma swój jeden wątek. W szczególnych przypadkach może być seria gier. Zapoznajcie się z wytycznymi tworzenia tematów.
TU JEST PODFORUM O MALOWANIU FIGUREK I ROBIENIU INSERTÓW
TU JEST WĄTEK, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O KOSZULKI!
TU JEST PODFORUM, W KTÓRYM NALEŻY PYTAĆ O ZASADY GIER!
Xyhoo
Posty: 186
Rejestracja: 13 lis 2021, 18:34
Has thanked: 325 times
Been thanked: 142 times

Re: Wiedźmia Skała / Witchstone (Martino Chiacchiera, Reiner Knizia)

Post autor: Xyhoo »

Ten dodatek ewidentnie powstawał w bólach. Wiedzmia skała jest dość zamkniętą grą i bez solidnego przemodelowania nie da się tam nic dodać. No ale właśnie da się tam przemodelować akcję zwoju, bo jest nudna i kiepska, ale woleli wsadzić plastikowy chłam, aby cena się zgadzała.
feniks_ciapek
Posty: 2301
Rejestracja: 09 lut 2018, 11:14
Has thanked: 1608 times
Been thanked: 936 times

Re: Wiedźmia Skała / Witchstone (Martino Chiacchiera, Reiner Knizia)

Post autor: feniks_ciapek »

Chyba jeden z niewielu dodatków, których nie zamierzam w ogóle kupować.
Awatar użytkownika
skibo
Posty: 102
Rejestracja: 18 paź 2021, 12:37
Has thanked: 59 times
Been thanked: 22 times

Re: Wiedźmia Skała / Witchstone (Martino Chiacchiera, Reiner Knizia)

Post autor: skibo »

feniks_ciapek pisze: 09 maja 2023, 16:19 Chyba jeden z niewielu dodatków, których nie zamierzam w ogóle kupować.
Mam to samo. Ale cos mi tak świtalo jak na bgg wogole nie było fotek, wzmianek itd .

Patrząc na takie np Mokradła i Smoki w podobnej kwocie , ile tam jest dobra, moduły , żetony , meple , karty !!! Lepsze chyba niż same Demony
Awatar użytkownika
kuleczka91
Posty: 418
Rejestracja: 10 lut 2020, 18:27
Has thanked: 621 times
Been thanked: 414 times

Re: Wiedźmia Skała / Witchstone (Martino Chiacchiera, Reiner Knizia)

Post autor: kuleczka91 »

Również rezygnuję z kupna tego dodatku. Przeczytałam teraz instrukcję i ten dodatek praktycznie niczego nowego do tej gry nie wnosi. Nie ma tam nic za co bym chciała go kupić. A zawartość dodatku w stosunku do ceny to dopiero śmiech na sali. Na mnie na pewno nie zarobią :) To coś powinno kosztować góra 20-30 zł, no ale nie. Trzeba było dowalić plastik, który w sumie w grze nie robi nic poza oznaczeniem koloru wieży danego gracza. Niepotrzebnie tylko podbity koszt. Ogólnie po instrukcji to wygląda jak zestaw jakichś mini dodatków.
ODPOWIEDZ